در پی بازی روز جمعه ملوان وتراکتورسازی که با نتیجه مساوی بدون گل به پایان رسید ،مسئولان وسرمربی تیم تراکتورسازی […]

در پی بازی روز جمعه ملوان وتراکتورسازی که با نتیجه مساوی بدون گل به پایان رسید ،مسئولان وسرمربی تیم تراکتورسازی نسبت به حواشی بازی معترض بوده وصحبت هایی را مطرح کردند که سیروس مرادی نماینده تام الاختیار باشگاه ملوان ، در نسبت به اینگونه حرف وحدیثها واکنش نشان داد و آن را در اختیار “ملوان کلاب” قرار داد که می توانید در ادامه مطالعه نمایید :

ایشان در اینخصوص گفتند ابتدائاً فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر را به همه هموطنان و بخصوص ورزش دوستان و ورزشکاران گرامی تبریک عرض مینمایم و در مورد بازی روز جمعه هم باید عرض کنم که بازی بسیار خوبی را دو تیم بخصوص تیم ملوان انزلی انجام دادند که اگر شانس با تیم متمول تراکتورسازی همراه نبود ، چه بسا پیروز میدان تیم برتر مسابقه یعنی ملوان بود .بنده از همینجا از همه هواداران پرشور تیم ملوان کمال تشکر و قدردانی را دارم که در کمال ادب و آرامش تیم محبوب خودشان را تشویق کردند. بعضاً هم اگر تعداد خیلی معدودی حرفهایی را زدند این در تمام استادیومهای کشور اتفاق می افتد شاید هم خیلی بیشتر و باید ریشه یابی گردد ولی این را هم باید عرض کنم که در برابر شعارهای شنیع و رفتارهای زشت تماشاچیان تبریز در بازی رفت که خودم هم آنجا حضور داشتم بسیار ناچیز بود و خوشحالم که هواداران فهیم انزلی در برابر آن مسایل بازی رفت خویشتنداری کرده و مقابله به مثل نکردند وگرنه معلوم نبود  چه اتفاقی می افتاد و ۹۰دقیقه جانانه تنها تیم خودشان را همراهی کردند.

نماینده باشگاه ملوان در خصوص صحبتهای سرمربی ومسئولان این تیم نیز افزودند : البته مسئولان تیم تراکتورسازی به اینگونه جوسازیها و توجیه رفتارهای تماشاگرانشان عادت دارند و در مظلوم نمایی استادند! که بارها صدای خیلی از تیمها را درآورده اند. البته اگر بخواهند همچنان به اینگونه صحبتهای غیرمسئولانه ادامه دهند مجبور میشویم فیلمهای مستند بازی رفت و شعارهای غیر اخلاقی تماشاگرانشان علیه مردم شریف انزلی و اسطوره اخلاق و فوتبال ایران را منتشر کنیم تا ببینیم  آقای خطیبی که خودشان را در آن بازی به نشنیدن زده بودند و الان اینگونه جوسازی مینمایند چه جوابی دارند!! ضمن اینکه به آقای خطیبی هم باید بگویم شما نگران جایگاه تیم ملوان نباشید که شهر انزلی آنقدر پتانسیل دارد که با این جمعیت کم سالهای سال در لیگ برتر حضور داشته و مانند تیم شما  ۸سال در لیگ یک و دو گیر نکرده ایم . شما به فکر این باشید که با اردوهای خارج از کشور و هزینه های میلیاردی که مسئولان تیمتان انجام میدهند در پایان فصل جایگاه خوبی برای تراکتورسازی کسب نمایید و جوابگوی هوادارانتان باشید که در آنصورت باعث افتخار تیمهای شهرستانی باشید همانگونه که تیم ملوان بزرگ سالها افتخار و پرچمدار تیمهای شهرستانی بود.

 

 

منبع : ملوان کلاب.نت – www.MalavanClub.Net