روز گذشته و در دیدار با تراکتورسازی تبریز قوی سپید یکبار دیگر اوج گرفتن دوباره اش را آغاز کرد . […]

روز گذشته و در دیدار با تراکتورسازی تبریز قوی سپید یکبار دیگر اوج گرفتن دوباره اش را آغاز کرد .

 

 

قوی سپید که مدت ها از بیماری رنج می برد ، با کمک مجموعه ای از عوامل یکبار دیگر به خود آمد و امیدوار بودن را به علاقه مندانش نوید داد .در روزی که قوی سپید بیداری دوباره اش را جشن می گرفت ، هواداران این تیم مثل همیشه نشان دادند که بهترین هستند . آنها در کنار لیدرهای باشگاه که الحق و والانصاف نقش تعیین کننده آنها بر هیچکس پوشیده نبوده و نخواهد بود ، یکبار دیگر نقش خود را در این اوج گیری به بهترین شکل ممکن نشان دادند .در کنار محمد علی باقی ، یعقوب دوستی و ……که در بین لیدرها ی ملوان حرمت خاصی داشته و دارند ، محمود رمضانی رئیس هیات فوتبال انزلی هم مثل همیشه با مواضع خوب خود عملا نشان داد که در سایه همدلی و تعامل می توان خیلی از کارهای غیر ممکن را ممکن ساخت .

 

 

 

سیروس مرادی نیز بعنوان نماینده باشگاه در دیدار با تراکتورسازی بیشترین تلاش را انجام داد تا همه چیز عالی و وفق مراد باشد ، او در واقع عامل اصلی تعامل و هماهنگی بین باشگاه ملوان و هواداران بود .

 

در کنار همه این عزیزان نباید از تلاش های علی اکبر کرامتی ، غلام نقدی پور ، بهزاد برنجکار ، علی فتح زاده و دیگر همکاران شان که در فرصت ۲ ماهه ، زمین چمن ورزشگاه تختی را به بهترین شکل ممکن آماده ساختند نیز به سادگی گذشت .

 

 

 

باشگاه ملوان همواره بر این باور بوده و هست که با این هوادار پرشور و فهیم می شود هر چه بیشتر به آینده امیدوار بود . هوادارانی که در بازیهای آینده ملوان که در خانه برگزار خواهد شد می توانند با حمایت های بیدریغ خود لرزه بر تن حریفان بیاندازند . درست همانگونه که در بازی با تراکتور سازی این مهم را نشان دادند .

 

منبع : سایت رسمی باشگاه ملوان بندر انزلی