پیشکسوت تیم فوتبال ملوان گفت: به عنوان یک دلسوخته ملوان هرکاری از دستم برآید برای نجات این تیم انجام می […]

پیشکسوت تیم فوتبال ملوان گفت: به عنوان یک دلسوخته ملوان هرکاری از دستم برآید برای نجات این تیم انجام می دهم.

بهمن صالح نیا در گفت و گو با خبرنگار کاپ، درباره ادعای مسئولان باشگاه ملوان درباره اینکه او و دوستانش قرار بوده برنامه های خود برای خرید امتیاز باشگاه را به هیات مدیره ارائه دهند، اظهار داشت: اصلا قرار نبوده با هیات مدیره باشگاه ملوان دیداری داشته باشیم و یا برنامه هایمان را به آنها اعلام کنیم. صحبت ما با متولیان فوتبال استان، هیات فوتبال انزلی و مسئولان استانی بوده و جلسه های بعدی مان نیز با آنها خواهد بود.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه امروز ملوان بازی حساسی با تراکتورسازی دارد، قرار گذاشتیم تا بعد از این بازی به صورت جدی به بحث ورود کنیم. ما اصلا صحبتی با مالک کنونی باشگاه نداشتیم و خوشبختانه فرماندار، هیات فوتبال و اداره ورزش و جوانان انزلی نظر مساعدی روی سرمایه گذاری گروه ما دارند. البته من فقط یک رابط هستم و سرمایه ای ندارم که بخواهم ملوان را بخرم. قطعا گروهی پشت پرده هستند که فعلا صلاح نیست نام آنها را ببرم.

مدیرعامل سابق ملوان همچنین گفت: متاسفانه مسئولان ملوان به دنبال بهانه جویی هستند و باز هم با ادبیات خودشان مسائلی را مطرح کرده اند. بنده به عنوان یک دلسوخته ملوان هرکاری از دستم برآید برای نجات این تیم انجام می دهم. تمام هواداران و پیشکسوتان باشگاه نیز نظرشان همین است.

صالح نیا درباره سیروس محجوب تاکید کرد: محجوب از ابتدای ورودش به ملوان همواره زمزمه خروجش مطرح بوده است. زمان جلسه ما با مسئولان استانی مشخص نیست اما به زودی این جلسه را برگزار می کنیم تا تکلیف باشگاه مشخص شود.