جلسه هم اندیشی رئیس هیات فوتبال انزلی با رسانه های ورزشی شهرستان برای یافتن بهترین راهکارهای حمایتی از تیم محبوب […]

جلسه هم اندیشی رئیس هیات فوتبال انزلی با رسانه های ورزشی شهرستان برای یافتن بهترین راهکارهای حمایتی از تیم محبوب ملوان در ادامه فصل، عصر روز گذشته هفتم بهمن در محل هیات فوتبال بندرانزلی برگزار شد.

 

 

به گزارش وبسایت تخصصی فوتبال انزلی در این جلسه آقای محمود رمضانی پور ریاست محترم هیات فوتبال انزلی با اشاره به شایعات شنیده شده در مورد واگذاری باشگاه به مالک جدید،احتمال وقوع این جریان را اندک دانسته و افزود: تا زمانی که شرایط فرد متقاضی از سوی مسئولین بررسی نشده نباید بحث واگذاری مطرح میشد و قبل از بررسی صلاحیت و اطمینان از توانایی فرد جدید در اداره باشگاه ملوان، نباید مالک فعلی را طرد کنیم.

آقای رمضانی پور با اشاره به جلسه هیات مدیره ملوان گفتند: مالک باشگاه از برخی بداخلاقی ها نسبت به وی که در فضای مجازی انجام میشود گله مند بوده و آن را عامل دلسردی خود دانسته است.

رئیس هیات فوتبال انزلی در خصوص شایعه ورود آقای دنیامالی افزود: هم آقای محجوب و هم نماینده محترم بندرانزلی از ورود ایشان استقبال کردند چرا که آقای دنیامالی مدیر ورزشی توانمند انزلیچی است که سابقه درخشانی در عرصه مدیریت داشته و ما در گذشته شاهد خدمات ارزنده ایشان به باشگاه ملوان بوده ایم و اکنون اکثریت قریب به اتفاق هواداران نیز خواستار ورود ایشان به مجموعه ملوان هستند که بحث آقای دنیامالی بیشتر به عنوان رئیس هیات مدیره مطرح بوده است.

در ادامه اصحاب رسانه نقطه نظرات خود را در مورد حمایت از تیم ملوان و انتقاد به عملکرد سیروس محجوب مطرح کردند و عدم تعامل با رسانه های بومی، عدم انتقاد پذیری و وعده های کذب ایشان را از ابتدای ورودش در مجموعه ملوان عامل ایجاد تنش ها و گاها بی اخلاقی ها در شبکه های اجتماعی که قابل کنترل هم نیست دانستند.

در پایان آقای رمضانی پور خواستار حمایت هرچه بیشتر هواداران شدند و از رسانه ها خواستند تا هواداران را به آرامش و همدلی دعوت کنند تا ملوان بتواند با پشت سر گذاشتن شرایط بحرانی به سلامت لیگ امسال را به پایان برساند و اصحاب رسانه نیز متعهد شدند همچون همیشه بدون پرداختن به شخص، حامی تیم محبوب شمال باشند.

 

منبع : وبسایت تخصصی فوتبال انزلی