اختصاصی – پس از صحبت هایی که روز گذشته در خصوص تغییر مالکیت باشگاه ملوان که در جلسه مسئولین و […]

اختصاصی – پس از صحبت هایی که روز گذشته در خصوص تغییر مالکیت باشگاه ملوان که در جلسه مسئولین و اعضای هیات مدیره باشگاه ملوان مطرح گردید و نام بردن از بهمن صالح نیا در خصوص واگذاری سهام باشگاه ملوان به سراغ ایشان رفتیم تا نقطه نظرات ایشان را جویا شویم و هواداران ملوان را در چند و چون قضایای پیش آمده قرار دهیم .

 

 

بهمن صالح نیا پدر فوتبال گیلان و موسس باشگاه ملوان در توضیح موارد ذکر شده بالا به پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” گفت : « دو سه تن از هواداران قدیمی ملوان که اتفاقا انزلیچی هم هستند و سالها در کنار این تیم بوده اند برای کمک و در اختیار گرفتن سهام باشگاه ملوان اعلام آمادگی کرده اند و به بنده اختیار داده اند که در این مورد کارهای لازم را انجام دهم . البته این را بگویم که چند تن از عزیزان تماس گرفتند و فکر میکردند که آقای شاماسبی خواهان ورود به باشگاه شده اند که باید بگویم اینگونه نیست. آقای شاماسبی با توجه به در گیریهای کاری و دلایل خاصی که خودشان دارند اصلا به قضیه ورود نمیکنند و اشخاص دیگری هستند که البته بهتر است فعلا اسمی از آنها برده نشود تا تکلیف مشخص گردد .»

پیشکسوت باشگاه ملوان افزود : « صحبتهایی را با آقای رمضانی رییس هیات فوتبال و آقای الماسخاله و تعدادی دیگر از عزیزان مسئول داشته ام و با توجه به مشکلات عدیده مدیریتی و حال و روز ناراحت کننده اینروزهای این تیم خواهان ورود شده ایم . البته دوستان که خواهان در اختیار گرفتن سهام باشگاه شده اند نقطه نظراتی در خصوص چینش اعضای هیات مدیره باشگاه دارند که قرار شد طی این یکی دو روز تشریف بیاورند و جلساتی با فرماندار محترم و دیگر مسئولین و هیات فوتبال شهرستان و استان داشته باشیم و جزییات قضیه را بررسی کنیم وبه جمع بندی نهایی برسیم. ضمن اینکه من و همه پیشکسوتان باشگاه ملوان و هواداران این تیم از ورود احتمالی آقای دنیامالی هم حمایت کامل را انجام می دهیم و اگر ایشان هم خواستار حضور در بحث مدیریتی این باشگاه باشند با آغوش باز پذیرای ایشان خواهیم بود و ایشان هم ازمدیران قوی و مهمتر از همه دلسوز و هوادار این تیم هستند. »

مدیرعامل و سرمربی اسبق ملوان با اشاره به مشکلات تیمهای پایه اضافه کرد : « بنده حدود یکماه و نیم پیش از طریق آقای رمضانی رییس هیات فوتبال انزلی به آقای بادافره پیغام دادم که شرایط تیمهای پایه بسیار اسفناک است و در شان باشگاه بزرگ ملوان نیست و ما از طریق تعدادی از دوستان حاضریم هزینه های این تیمها را تا پایان فصل متقبل شویم اما معلوم نیست که این حرف چگونه منتقل شد که آقایان سریع السیر واکنش نشان دادند و گفتند هیچ مشکلی نیست خودمان قادر به تامین هزینه ها هستیم اما شما ببینید وضعیت این تیمها چگونه است ! واقعا برخی مشکلات تیمهای پایه را میبینم دلم به درد می آید . »

 

صالح نیا در پایان گفت « هنوز هم میگویم و باز هم تکرار میکنم که آقای محجوب با خودبزرگ بینی باعث این اتفاقات و مشکلات عدیده برای باشگاه شده اند . من نمیخواهم زیاد مسائل را باز کنم چون نمیخواهم باعث خشم مردم نسبت به مجموعه فعلی شوم و همانطور که شما در مراسم مرحوم قایقران فرمودید و خواستار اتحاد و همبستگی هواداران برای ادامه بازیها شدید بنده هم از همه هواداران میخواهم در این روزهای سخت این تیم را تنها نگذارند و با تمام وجود حمایت کنند و مطمئن باشند که اگر قرار باشد تغییری در سطح کلان باشگاه انجام شود در کمال آرامش انجام می شود و خدشه ای به روند حرکتی ملوان در طول بازیها وارد نخواهد شد .انشالله با جلساتی که با دوستان و مسئولین خواهیم داشت تکلیف این تیم مشخص خواهد شد و امیدواریم دیگر شاهد مسائل و اتفاقات نا بهنجاری که در این مدت بودیم نباشیم و این تیم بزرگ و ریشه دار به ساحل آرامش برسد.»

 

 

منبع : ملوان کلاب.نت – www.MalavanClub.Net