اختصاصی – سیروس عزیز،یکبار دیگر زمستان آمد وخاطراتت صف کشیده اند یکی پس از دیگری…حتی بعضی هایشان آنقدر عجولند که […]

اختصاصی – سیروس عزیز،یکبار دیگر زمستان آمد وخاطراتت صف کشیده اند یکی پس از دیگری…
حتی بعضی هایشان آنقدر عجولند که صف را بهم زده اند..!!

 

باز بهترین آهنگ زندگی یک ستاره در گوشم نجوا میکند آهنگی که خیلی دوستش دارم ؛ آهنگی که یک شهر دوستش دارند و آن چیزی نیست جز ملودی میلادت که همه را در شور و شوق دیدار دوباره ات متحول کرده اما افسوس که این دیدار بر روی سنگ سردی است که وعده دوباره دیدن عاشقان توست . هرچند که تو برای این شهر یک اسطوره بوده ای و یاد وخاطراتت هرگز فراموش نمیشود این را از خاطرات مردان بزرگ که همیشه یادت را زنده نگه میدارند می توان حس کرد…

 

سیروس قهرمان به تو میبالم زیرا پلی برای خوشبختی و سربلندی قوی سپید شهرمان بودی و همچنان هم باقی میمانی .

اینروزها دلمان گاه و بیگاه و بیشتر از همیشه بهانه تورا میگیرد ! دراین روزهای غم انگیز که نفس های قوی سپیدمان به شماره افتاده و جانی برای پرواز ندارد بیش از گذشته تو را به یاد می آوریم همان بهتر که نیستی تا ببینی غریبه ها چه به روز میراث گرانبهایت آورده اند ، اکنون در لبه پرتگاه ایستاده ایم ، سیروس عزیز برای ملوانت دعا کن ! اجابتش مهم نیست همین که یادتو پشت و پناه ای قوی بی آزار باشد برای ما کافیست!

تو آنقدر زخم حوردی و سکوت کردی ، سکوتی سرد در برابر دغدغه هایت و نامهربانیها ، شاید میدانستی جای این زخم ها با عشق و محبت مردم ترمیم میشود آری سیروس جان ! معجزه مهربانی ، گذشت و دوست داشتن را باور داشته باش … زندگی با وجود همه تلخی ها و سختی ها مثل تمام قصه های خوب پایان خوشی دارد و قصه تو نیز مستثنی نیست!
میدانم که در کنار راستین ، کودک شیرین زبانت ، میلادت را غریبانه جشن میگیری بدان که یک شهر دلتنگ تو هستند اما تو دلتنگ نباش ، زیرا فردا همه در کنارت می آیند و تو حتی یک لحظه آنها را محکوم به فراموشی نکن زیرا در دادگاه عشق تو ،فراموشی بازنده است.

یادت پنجره احساسمان را میکوبد . هرگاه یادی از تو شنیدیم پیوندی از گریه و خنده را حس کردیم . گریه ، دل را آبیاری میکند و خنده یعنی اینکه دل ها زنده است هرچند که میگویند شادی بهتر است اما دوست دارم گریه با لبخند را …
روز تولد تو میلاد عشقی پاک از وجود پاکت برای مردم این شهر است با تو عهد و پیمان میبندیم تا آخرین نفسمان مثل کوه پشت قوی سپیدمان بمانیم و همچون تکه ای از وجودمان آن را حفظ نماییم.

سیروس قایقران دستی بالا کن – پرچم بندرُ بازم هوا کن

 

وعده ی ملوانیها به احترام اسطوره ی بی رقیب فوتبال ایران و آسیا ، سیروس قایقران ، ساعت ۱۵:۳۰ چهارشنبه ۱ بهمن بر سر مزارش

 

 

محبوبه راحمی پور

منبع : ملوان کلاب.نت – www.MalavanClub.Net