مالک باشگاه ملوان گفت:واقعا بستر برای خصوصی اداره کردن باشگاههای لیگ برتری فراهم نیست.   سیروس محجوب در رابطه با […]

مالک باشگاه ملوان گفت:واقعا بستر برای خصوصی اداره کردن باشگاههای لیگ برتری فراهم نیست.

 

سیروس محجوب در رابطه با وضعیت این روزهای ملوان اظهار داشت:‌ من مدتی در ایران نبودم و به تازگی بازگشتم. در مدتی هم که نبودم،‌ شایعات زیادی وجود داشت اما ترجیح می دهم درباره این شایعات که خیلی از آنها بی پایه و اساس است،‌ صحبتی نکنم. تیم تمریناتش را ادامه می دهد و من در حال بررسی وضعیت باشگاه هستم.

 

وی در واکنش به شایعه انصرافش از مالکیت ملوان تصریح کرد: نمی توانم در این باره نظر قطعی بدهم زیرا هنوز تصمیم خاصی نگرفتم. بهتر است الماسی رئیس هیات مدیره در این باره موضع رسمی باشگاه را اعلام کند. من با نیت کمک به ملوان پای به این باشگاه گذاشتم اما مشکلاتی برایم پیش آمد که کار برایم سخت شد. متاسفانه یکسری به جای حمایت، قصد تخریب دارند و حاشیه سازی می کنند.

 

مالک باشگاه ملوان در پاسخ به این سوال که در این شرایط چه پیغامی برای هواداران این باشگاه دارید،‌ گفت:‌ فعلا فقط پیغام من برای آنها آرزوی سلامتی است و دوست ندارم دیگر وارد حاشیه شوم. می دانم که مردم نگران هستند اما باید اتفاقات را به خوبی رصد کنم و بعد صحبت کنم.

 

محجوب در پایان گفت:‌ واقعا بستر برای خصوصی اداره کردن باشگاههای لیگ برتری فراهم نیست. تا تکان می خوریم می گویند فوتبال همین است. خیلی از باشگاهها الان دچار مشکل هستند و خیلی هم هزینه نکرده اند.

 

منبع : کاپ