اختصاصی – تمرین روز سه شنبه ملوان در استادیوم عضدی رشت برگزار شد که حواشی را به همراه داشت . […]

اختصاصی – تمرین روز سه شنبه ملوان در استادیوم عضدی رشت برگزار شد که حواشی را به همراه داشت .


 

به گزارش پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” این تمرین که از امروز صبح در ورزشگاه عضدی رشت با حضور فیروز کریمی که گفته می شد در تمرین روز یکشنبه قهر کرده است ! برگزار گردید ، در پایان تمرین چند نفر از اوباش که خود را هوادار داماش معرفی می کردند با حضور در محل تمرین شروع به فحاشی شدید به محمد آبشک بازیکن سابق این تیم و مازیار زارع کردند که در ادامه موجب درگیری لفظی بین آنان شد .

 

در شرایطی که هیچ نیروی انتظامی در استادیوم حضور نداشت ، فحاشی ها از پشت فنس ها به بازیکنان ملوان ادامه داشت که ابتدا پژمان نوری و مازیار زارع برای آرام کردن آنها به سمتشان رفتند که جلوی فحاشی آنها به بازیکن اسبقشان را بگیرند و در واکنش به صحبت های مازیار زارع به وی گفتند آیا تو حاضر به بازی در داماش می شدی ؟! که بعد از دقایقی این فحاشی ها شدت گرفت و برخی مسئولین هیئت فوتبال استان گیلان دست به کار شدند و برای متفرق کردن این اوباش وارد عمل شدند .

 

متاسفانه ظاهرا برای این عزیزان بازی رسمی و تمرین و … تفاوتی ندارد و در هر زمان و مکانی شخصیت والای خود را به رخ سایرین می کشند !

 

ملوانان که به دلیل کیفیت پایین زمین تمرین حسن رود با تصمیم سرمربی تیم به ورزشگاه عضدی رشت کوچ کرده بودند احتمالا تمرین فردای خود را در تالش برگزار خواهند کرد .

 

البته در این میان با این همه حاشیه ای که ملوان این روزها دارد باید دید چنین تصمیمات نابخردانه ای از سوی چه کسی گرفته می شود که تمرین ملوان در استادیوم عضدی برگزار شود ، در حالی که همه می دانند که در حال حاضر شرایط محمد آبشک در این شهر چگونه است چه حساسیت هایی وجود دارد روی وی و با توجه به پیروزی های پرگل ملوان مقابل تیم این شهر چه حساسیت هایی روی نام ملوان وجود دارد ! آیا صلاح است که در چنین شرایطی ملوان در رشت تمرین کند ؟ حال که به این شهر رفته است وظیفه ی سرپرست تیم چیست ؟ آیا فقط این است که ترکیبی از لباس رسمی و ورزشی را به تن کرده و در کنار زمین بایستد و تماشا کند و عکس بگیرد ؟! آیا نباید هماهنگی برای عدم ورود هواداران یا همراهی چند مامور نیروی انتظامی را انجام دهد که اینگونه اوباش به خود اجازه ی خودنمایی و هتاکی ندهند ؟! اگر اینها بر عهده ی سرپرست نیست پس چه کسی به آن باید رسیدگی کند ؟ در باشگاهی که جایگاه مالک و مدیرعامل و سرمربی و مدیرروابطی عمومی و … مشخص نیست و هرکسی ساز ناکوک خود را می نوازد باید هم منتظر اینگونه هنرنمایی های سرپرست تیم ملوان باشیم !

 

منبع : ملوان کلاب.نت – www.MalavanClub.Net