بحران، بهانه یا شوک!     فیروز کریمی از ملوان خداحافظی کرد اما در عرض کمتر از دوازده ساعت به […]

بحران، بهانه یا شوک!

 

 

فیروز کریمی از ملوان خداحافظی کرد اما در عرض کمتر از دوازده ساعت به تیم بازگشت و بازیکنان را تمرین داد. او عصر یکشنبه در رختکن با ناراحتی از شاگردانش عذرخواهی کرد و رفت ولی روز گذشته مجددا بازگشت و به شاگردانش سلام کرد. حال این که چرا این اتفاق افتاد و خبرهای عجیب و غریبی از باشگاه بیرون آمد و خیلی زود هم جمع و جور شد شاید به نوعی نمایش بود و آقای «خاص» که استاد این بازی‌هاست خواست به همه انزلی‌چی‌ها شوک وارد کند. البته این شوک شاید در آینده مشکل‌ساز شود چون خیلی از اختلافات باشگاه آشکار شد و اگر هم قبلا مسئولان سعی می‌کردند روی بعضی از مشکلات سرپوش بگذارند و حتی تکذیب هم کنند با رفت و آمد کوتاه‌مدت کریمی دیگر نمی‌توانند این کار را بکنند. اینطور که خود فیروز کریمی مصاحبه انجام داده همه چیز به قهر آشکار سیروس محجوب مربوط است و او از یک سری توهین‌ها در شبکه‌های مجازی که مدت‌ها دامن خیلی‌ها را گرفته و عادی هم شده ناراحت است و به همین دلیل زیاد هم در انزلی آفتابی نمی‌شود.

 

محجوب با هیات مدیره مشکل دارد

 

اگر چه ملوان مشکلات دیگری هم دارد اما مدتی است مالک باشگاه رویه‌ای تازه در پیش گرفته و هر از چندگاهی دور از انزلی به بازیکنان و کادر فنی سری می‌زند و راهی خارج می‌شود. آخرین بار محجوب در جزیره کیش آفتابی شد و حتی درصدی از قرار داد بازیکنان را نیز پرداخت کرد و قول ادامه همکاری هم داد و به مسافرت رفت. در حالی که او در مسافرت به سر می‌برد.

 

کریمی با ترفند خاص «نیمچه» شوکی را به تیم وارد کرد تا خیلی‌ها تصور کنند زلزله دیگری در انزلی رخ داده و همانطور که نصرت ایراندوست رفت کریمی هم خواهد رفت. اما این اتفاق رخ نداد و سرمربی ماند ولی محجوب از راه دور اعلام کرد باشگاه را تحویل خواهد داد! این که چرا او نیامده از کار خسته شده تاکنون حرف روشنی نزده اما آذرگون، عضو هیات مدیره باشگاه در این باره می‌گوید: محجوب خودش همه کار‌ها را می کند و ازما هم مشاوره نمی‌گیرد. مدت‌هاست از او خبری نداریم! یکی دیگرمی‌گوید عده‌ای از پیشکسوتان خواهان ملوان هستند و می‌خواهند خودشان اداره‌اش کنند. حتی بحث دخالت امام جمعه نیز به میان آمده که البته به طور کل تکذیب شده است. به هر حال در این مدت هر کس یک حرفی می‌زند ولی مشکل اینجاست که تفاهم میان مالک، مسئولان هیات مدیره و البته مقامات شهری وجود ندارد و ضربه‌ای که وارد می‌شود فقط و فقط به ملوان است.

 

کریمی از همه چیز راضی است؟!

 

مصاحبه‌های اخیر کریمی نشان می‌دهد او از تیمش و البته نقل و انتقالات رضایت دارد و از این بابت مشکلی نیست. ظاهرا تنها مشکل کریمی لغو اردوی کرج است که از آن ناراضی است و چون دو دیدار تدارکاتی لغو شده واکنش نشان داده است. البته ملوان اردویی که می‌خواست برپا کرد و در جزیره کیش دو مسابقه تدارکاتی نیز انجام داد. قطعا این اردو مفید بوده چون خیلی از تیم‌ها حتی همین اردو را نیز نمی‌توانند برپا کنند. اگر واقعا مشکلات لغو اردو و توهین در شبکه‌های مجازی به مالک ملوان کریمی و محجوب را خسته و ناراحت کرده باید گفت بحث پیش پا افتاده‌ای است که در خیلی جاها وجود دارد. اما موضوع مهم شرایط ملوان است که همه را نگران کرده و باید به فکر آن بود نه سایت‌ها و شبکه‌های مجازی. شاید هم مالک باشگاه پولش «ته» کشیده و از هزینه کردن نیز خسته شده و می‌خواهد برود البته این وسط نیروی دریایی نیز ۳۰ درصد سهام باشگاه را برعهده دارد که باید خودش نشان دهد و همه‌چیز را به محجوب واگذار نکند.

 

نود.نت