در پی اتفاقات اخیر باشگاه ملوان و رفتنی شدن سیروس محجوب که در سایت رسمی باشگاه منتشر شد و همچنین […]

در پی اتفاقات اخیر باشگاه ملوان و رفتنی شدن سیروس محجوب که در سایت رسمی باشگاه منتشر شد و همچنین شایعه بدست گرفتن امور باشگاه توسط حاج احمد دنیامالی مدیر بومی و رئیس اسبق هیات مدیره ملوان، گفتگوی کوتاهی با صادق درودگر انجام دادیم تا نظر مدیرعامل فصل گذشته ملوان را در این زمینه جویا شویم.


 

 

به گزارش وبسایت تخصصی فوتبال انزلی صادق درودگر در خصوص احتمال کناره گیری محجوب و حضور دنیامالی به عنوان رئیس هیات مدیره ملوان گفت: من اطلاع دقیقی در این باره ندارم و همان اندازه که در خبرگزاریها منتشر شده شایعات را شنیده ام.

مدیرعامل فصل گذشته ملوان افزود: اگر یک نفر بتواند به ملوان کمک کند آقای دنیامالی است که مدیری بومی و ورزشی با روزمه و سابقه درخشان بوده و باشگاه ملوان در زمان تصدی ایشان یکی از بهترین دوران مدیریتی خود را پشت سر گذاشت، مسلما ایشان با حمایت مسئولین و همدلی هواداران میتوانند ملوان را از بحران کنونی خارج کرده و به ساحل آرامش برسانند.

مدیرعامل نساجی قائم شهر در ارتباط با احتمال بازگشتش به ملوان در صورت ورود دنیامالی تصریح کرد: من با نساجی قرارداد دارم و به هیچ عنوان امکان بازگشت من به ملوان حداقل در فصل جاری وجود ندارد اما در صورت ورود آقای دنیامالی از هیچ گونه کمکی به ایشان دریغ نخواهم کرد.

منبع : وبسایت تخصصی فوتبال انزلی