خسته بند: ادامه قهر و آشتی ها توهین به مردم انزلی است/ از دنیامالی خواستم به تیم شهرش کمک کند […]

خسته بند: ادامه قهر و آشتی ها توهین به مردم انزلی است/ از دنیامالی خواستم به تیم شهرش کمک کند

 

به گزارش سامانه خبری تحلیلی انزلی کلاب، بعد از نشر اخبار غیر رسمی که در رابطه با رها کردن ملوان توسط سیروس محجوب و بازگشت احمد دنیامالی به هیئت مدیره این باشگاه مطرح شد مصاحبه ای با حسن خسته بند نماینده مردم انزلی در مجلس ترتیب دادیم تا از صحت این اخبار مطلع شویم.

 

 

انزلی کلاب: قهرهای سریالی آقای محجوب همچنان ادامه دارد و موجی از نگرانی بین هواداران ملوان به راه افتاده است، آیا باز هم این قهرها فرمالیته است یا این بار واقعا آقای محجوب رفتنی شدند؟

متاسفانه چندین بار است که شاهد قهر و آشتی های مالک باشگاه ملوان و حاشیه های جدید و خود ساخته می باشیم، بنده ادامه این وضعیت و این رفتارها را توهین به مردم انزلی و هواداران ملوان می دانم، انزلیچی ها مردم خود ساخته و سخت کوشی هستند و ما صدقه بگیر نیستیم که به خاطر یک هزینه‌ی بخور و نمیر هرگونه توهین را تحمل کنیم، بنده از همینجا به مالک باشگاه ملوان اعلام می کنم اگر قصد ادامه فعالیت دارد بدون منت به کار خود ادامه دهد و اگر این اتفاق بیافتد بنده و سایر مسئولین به ایشان کمک خواهیم کرد اما اگر به هر دلیلی قصد ادامه فعالیت ندارد خیلی زود تکلیف تیم را مشخص کند.

 

انزلی کلاب: صبح امروز در یک مصاحبه رادیویی مدیر روابط عمومی باشگاه دلیل جدایی محجوب را مطالب سایتهای محلی و کامنت های فضای مجازی اعلام کرد، آیا این دلیل قانع کننده ای برای ترک باشگاه است؟

همه ما مخالفانی داریم و این امری طبیعی است، این دلیل نمی شود که به دلیل مخالفت ها قهر و خودزنی کنیم، اگر قرار باشد با این انتقادها از راه بدر شوند، پس باید بگویم راه را اشتباه آمده اند، البته از فعالین فضای مجازی نیز تقاضا دارم مخالفت ها و انتقاداتشان را در چهارچوب قانونی و اخلاقی ارائه دهند تا مشکلی به وجود نیاید، از متولیان ورزش و فوتبال شهرستان بندرانزلی به خصوص آقای محمود رمضانی رییس هیئت فوتبال شهرستان تقاضا دارم موضوعات را پیگیری نموده و هرگونه سوء تفاهم را برطرف کنند.

 

انزلی کلاب: محجوب برود تکلیف باشگاه چه می شود؟

محجوب باید بداند که ما انزلیچی ها مرد روزهای سخت هستیم و رفتن یا ماندن ایشان خللی در کار ما ایجاد نمی کند، ملوانی ها عادت دارند در وقت نداری و گرفتاری صورت خود را با سیلی سرخ کنند و تن به شکست ندهند، مگر رتبه ای پایین تر از شانزدهم در لیگ برتر وجود دارد؟ مگر ملوان چیز دیگری دارد که در لیگ از دست بدهد؟ با تغییر مدیریت یا مالکیت و یا حتی در حالت بی مالکی هم از رتبه شانزدهم پایین تر نخواهیم رفت، پس چیزی وجود ندارد که آقای محجوب بخواهد ما را از آن بترساند.

 

انزلی کلاب: خبرهایی مبنی بر بازگشت احمد دنیامالی به ملوان در خبرگزاریها منتشر شده است، این خبر را تایید می کنید؟

بنده حدود دو هفته پیش ملاقات چند ساعته ای با آقای دنیامالی در دفتر ایشان داشتم و در رابطه با مشکلات ملوان تبادل نظر کردیم و از ایشان خواستم برای حضور در هیئت مدیره باشگاه ملوان و کمک به تیم شهرش قبول زحمت کند، من به آقای دنیامالی گفتم با اختیارات تام به مدیریت باشگاه ورود کنند تا با کمک هم این وضعیت نابسامان را اصلاح نماییم.

 

انزلی کلاب: فکر می کنید با آمدن احمد دنیامالی ملوان در لیگ می ماند؟

نمی خواهم در مورد معادلات جدول صحبت کنم اما آقای دنیامالی از مدیران برجسته ورزشی کشور محسوب می شوند و بنده در زمان مدیریت ایشان در فدراسیون قایقرانی همکارشان بوده ام و می دانم که مدیر توانمندی هستند، دنیامالی یکی از بهترین مدیران ورزشی کشور محسوب می شود که می تواند کمک زیادی به باشگاه ملوان کند، او پیش از این نیز تعصبش به شهرش را نشان داده و زمانی که رییس سازمان بنادر و معاون وزیر بود بنده نماینده انزلی در مجلس ششم بودم  و ایشان در بازگشایی پروژه خیابان اطبا و اتمام این پروژه کمک های زیادی به شهر انزلی نمودند، نباید فراموش کنیم که کمکهای ایشان در سالهای نه چندان دور در ماندن ملوان در لیگ برتر نیز بسیار مثمر ثمر بود.

 

انزلی کلاب: چرا با متقاضیانی که قصد خرید باشگاه ملوان را دارند توافق نمی کنید؟ ظاهرا آقای درودگر و آقای صالح نیا می توانند با آوردن سرمایه گذار تیم را مدیریت کنند، چرا قبول نمی کنید؟

هنوز هیچ پیشنهاد رسمی نداشتیم که بخواهیم قبول یا رد کنیم، اگر هر شخص یا گروهی می تواند در زمینه مالی باشگاه ملوان را تامین کند، باشگاه را از آقای محجوب می گیریم و تحویل آنها می دهیم.

 

انزلی کلاب: آقای دنیامالی پیشنهادتان را پذیرفته اند؟

اوضاع ملوان را برایشان تشریح کردم و از بنده خواستند فرصتی داشته باشند تا بررسی های لازم را انجام دهند و با قرآن مشورت کنند و در نهایت اعلام نظر کنند و بنده همچنان منتظر و امیدوار هستم که ایشان نظر مثبتشان را اعلام نمایند، بنده معتقدم بزرگترین مشکل باشگاه ملوان ضعف مدیریت و ساختار اداری و تشکیلاتی است، زیرا از لحاظ مالی انصافا مالک باشگاه تا حدود قابل قبولی نیازهای باشگاه را برطرف کرده است و در قیاس با چندین باشگاه وضعیت مالی ملوان بهتر بوده است، اما باید از این بحران مدیریتی نیز خارج شویم و برای این کار به حضور احمد دنیامالی که یک انزلیچی متعصب است نیاز داریم.

 

انزلی کلاب: فکر نمی کنید به عنوان نماینده مردم انزلی در رابطه با ملوان کم کاری کرده اید؟

بنده نماینده کل مردم انزلی هستم، و در قبال همه موضوعات شهرستان مسئول هستم، نمی توانم همه وقت خود را صرف جزئیات مدیریتی ملوان کنم، هر وقت که لازم بود برای رفع مشکلات تیم در خدمت بوده و هستم اما در جزئیات مدیریتی دخالت نمی کنم.

 

انزلی کلاب: از آنجایی که این تیم به مردم انزلی هبه شده است، فکر نمی کنید نظارت و حضور مسئولین استانی باید بیش از اینها باشد؟

برخی مسائل رسانه ای نمی شود و مردم از آنها بی خبر هستند، من می خواهم تشکر ویژه از آقای محمدعلی نجفی استاندار محترم داشته باشم که در جلساتی که با آقای احمدی مقدم داشتیم ایشان به شدت پیگیر بحث سربازهای ملوان بودند که حداقل دستاورد آن جلسات اجازه حضور این بازیکنان در رقابتهای فصل بعد بود، ضمن اینکه از آقای رهنما مدیر کل ورزش و جوانان استان نیز برای همکاری هایشان تشکر می کنم، همچنین آقای مسرور مدیر عامل سازمان منطقه آزاد انزلی نیز مقدار زیادی از بدهی های پیشین منطقه آزاد به تیم ملوان را پرداخت کرده اند که اینها نشان می دهد مسئولین نگران وضعیت این باشگاه هستند.

 

 

منبع : انزلی کلاب