سرمربی سابق تیم ملوان گفت:ملوان از ابتدای فصل شرایط خوبی نداشته و باید چند روز برای تعیین تکلیف تیم صبر کنید. […]

سرمربی سابق تیم ملوان گفت:ملوان از ابتدای فصل شرایط خوبی نداشته و باید چند روز برای تعیین تکلیف تیم صبر کنید.

 

 

نصرت ایراندوست در گفت و گو با خبرنگار کاپ در رابطه با خداحافظی فیروز کریمی از ملوان اظهار داشت:‌ من در جریان این موضوع نیستم و فقط از مردم شنیدم که فیروز کریمی از بازیکنان ملوان خداحافظی کرده و به تهران رفته است. دلیل کریمی را نمی دانم زیرا او به تازگی سرمربی تیم شده بود و تا به حال نیز مشکلی میان او و باشگاه نبود.

 

 

وی در خصوص اینکه گفته می شود محجوب نیز از ملوان رفتنی است،‌ عنوان کرد: محجوب در ایران حضور ندارد و اخیرا صحبتی با او نکردم. من از زمانی که از سرمربیگری تیم بزرگسالان استعفا دادم،‌ دیگر نقشی در این تیم ندارم و حتی مشاوره هم نمی دهم. من در باشگاه حاضر می شوم تا کار بازیکنان تیمهای پایه را راه بیاندازم.

 

 

ایراندوست در پاسخ به این سوال که در این شرایط اگر پیشنهاد سرمربیگری به شما شود،‌ می پذیرید؟،‌ گفت: هنوز هیچ چیز معلوم نیست. باید ابتدا مشخص شود که کریمی دلیلش برای ترک تیم چه بوده و مسئولان باشگاه درباره آن تصمیم گیری کنند. باید چند روز صبر کنید و فعلا در شرایطی که کریمی هنوز رسما جدا نشده،‌ نمی توانم درباره سرمربیگری خودم صحبت کنم.

 

 

وی در رابطه با اینکه شرایط ملوان با این وضعیت چه می شود،‌ گفت:‌ ملوان از ابتدای فصل شرایط خوبی نداشته و باید چند روز برای تعیین تکلیف تیم صبر کنید. امیدوارم شرایط طوری پیش برود که این تیم قدیمی در لیگ بماند.

 

منبع : کاپ