اختصاصی – در پی بحران شدید مدیریتی در ملوان ، این روزها شایعات زیادی در خصوص قهر مالک باشگاه ملوان […]

اختصاصی – در پی بحران شدید مدیریتی در ملوان ، این روزها شایعات زیادی در خصوص قهر مالک باشگاه ملوان و واگذاری تیم به گروه جدید به گوش می رسد .


 

به گزارش پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” ، در روزهای اخیر شایعه ی قهر مالک باشگاه ملوان به شدت در شهر پیچیده است و با اتفاقاتی که این روزها در ملوان می افتد از جمله خداحافظی فیروز کریمی با ملوان به دلیل برآورده نشدن خواسته های وی و همچنین لغو برگزاری اردو در تهران و عدم پرداخت یکسان قرارداد بازیکنان و … ، این شایعه را بیشتر تقویت کرده و شاید این آخرین قهر مالک ملوان و پایان تدابیر فضایی و عجیب و غریب وی باشد . تصمیماتی که به گفته ی یکی از اعضای هیئت مدیره حاصل تفکر شخص مالک باشگاه است و این افکار باعث شده هواداران ملوان هر روز منتظر یک خبر ویران کننده از باشگاه محبوبشان باشند.

 

در این میان شنیده ها حاکی از این است که احمد دنیامالی رئیس اسبق هیئت مدیره باشگاه ملوان که سوابق اجرایی درخشانی دارد و هواداران ملوان نیز از وی و خدماتش به قوی سپید به نیکی یاد می کنند ، قصد دارد برای کمک به تیم شهرش وارد عمل شود . دنیامالی در حال حاضر عضو شورای شهر و رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل نقل شورای اسلامی شهر تهران است .

 

این اخبار در حد شایعات نیز می تواند برای هواداران ملوانی که در این فصل انواع و اقسام مشکلات و فجایع مدیریتی را تحمل کرده اند خوشحال کننده باشد . باید در انتظار روزهای آینده ماند و دید آیا شایعات به حقیقت می پیوندد و مسئولین شهر گامی در جهت بهبودی شرایط این روزهای ملوان بر می دارند یا اتفاقات عجیب باشگاه ملوان همچنان ادامه خواهد داشت .

 

لازم به ذکر است که اخبار بالا از سوی هیچ مقام رسمی تایید یا تکذیب نشده است .

 

ویرایش : دقایقی پس از انتشار این خبر روابط عمومی باشگاه ملوان رفتن محجوب از باشگاه ملوان را تایید کرد .

 

 

منبع : ملوان کلاب.نت – www.MalavanClub.Net