اختصاصی- در ادامه ی اتفاقات عجیب و غیر قابل باور باشگاه ملوان ، سایت رسمی باشگاه ملوان نیز در نقش […]

اختصاصی- در ادامه ی اتفاقات عجیب و غیر قابل باور باشگاه ملوان ، سایت رسمی باشگاه ملوان نیز در نقش تکمیل کننده این اشتباهات بر آمد .

 

 

به گزارش پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” ، اتفاقاتی که در باشگاه ملوان در مورد قهر سرمربی و مالک و … افتاد که نیازی به بازگوی آن نیست به اندازه کافی عجیب بود که حتی سایت رسمی باشگاه هم نداند تکلیفش با خودش و مواضع رسمی باشگاه ملوان چیست !

 

پس از سبک و نوع جدید مدیریتی که در فصل جاری از سوی باشگاه ملوان به دنیای مدرن معرفی شد که دیری نیست آن را در دانشکده های معتبر دنیا در عرصه مدیریتی تدریس نمایند ، حال آنها توانستند از سبکی نو در عرصه ی فضای سایبری دنیا رونمایی نمایند ، که چگونه سایت رسمی یک باشگاه که در تمام دنیا بیان کننده مواضع رسمی آن باشگاه است می تواند در عرض چند ساعت هم از رفتن سرمربی تیم خود خبر بدهد و هم خبر کذب بودن آن را منتشر کند ! به نوعی که تصور می شود حتی خودشان هم نمی دانستند واقعا مربی شان قهر کرده یا مانده یا میخواهد قهر کند یا تهدید به قهر کرده و در اصل قضیه قصدش ماندن است !

 

 

در این خصوص باید از مدیر روابط عمومی باشگاه ملوان که علاقه ی وافر به مصاحبه های رنگارنگ دارند و چندین بار هم متذکر شده اند که اخبار موثق را هواداران از طریق سایت رسمی باشگاه دنبال کنند ، پرسید که کدام یک از این اخبار موثق است ؟! رفتنی شدن سرمربی یا ماندن وی ؟! آیا ایشان در سابقه ۳۰ ساله ای که ذکر کردند تاکنون سری به سایت رسمی باشگاه های بزرگ دنیا زده اند ؟! یا نه چرا راه دور برویم ! همین فولاد خوزستان و سپاهان اصفهان و … !

 

به هر حال این بار اولی نیست که همچین اتفاقاتی پیش می آید و در ابتدای فصل نیز اشتباهات به این شکل را دیدیم ، علی ایحال ما همچنان نمیدانیم در این دو راهی سایت رسمی باشگاه را به عنوان مرجع معتبر بشناسیم یا خیر . اصلا شاید به جای سوال از مدیر روابط عمومی باشگاه ملوان باید گریزی بزنیم به سخنان روز گذشته ناخدا آذرگون عضو هیئت مدیره ی باشگاه ملوان .

 

منبع : ملوان کلاب.نت – www.MalavanClub.Net