صادق درودگر مدیرعامل سابق ملوان جواب مسوولان این باشگاه در خصوص قرارداد با دراگان اسکوچیچ و بدهی ۶۰ هزار دلاری […]

صادق درودگر مدیرعامل سابق ملوان جواب مسوولان این باشگاه در خصوص قرارداد با دراگان اسکوچیچ و بدهی ۶۰ هزار دلاری این مربی را داد.

به گزارش “ورزش سه”، باشگاه ملوان بعد از محکوم شدن به پرداخت ۶۰ هزار دلار به دراگان اسکوچیچ سرمربی سابق این تیم ادعا کرد، صادق درودگر مدیرعامل پیشین این باشگاه قرارداد با این مربی را بسته و آنها خبری از این بدهی ندارند.

درودگر در همین خصوص به “ورزش سه” گفت: مسوولان باشگاه ملوان اعلام کردند درودگر قرارداد با اسکوچیچ را بسته و این مساله باعث افتخار من است که با چنین مربی بزرگی قرارداد بستم. من با مربی که ارزشش ۴۰۰ هزار دلار است قرارداد ۱۲۰ هزار دلاری بستم. حتی دراگان همیشه می‌گوید، تو کارت را خوب بلدی اما من را کشتی! زمانی که باشگاه مالک نداشت من کلیه پرداختی ها را طبق قراردادم انجام دادم. تمام مطالبات دراگان را با پاداشش تا زمان پرداخت کردم و ۳۰ درصد قرارداد بازیکنان را هم دادم.

او در همین خصوص ادامه داد: حالا می گویند من قرارداد را با دراگان بستم. تمام قراردادها در باشگاه موجود است و هر دو حسابرس باشگاه اعلام کردند که ۶۰ هزار دلار اسکوچیچ طلب دارد. طبق بیلان مالی باشگاه همه چیز موجود است. در این مدت دراگان ۳ بار نامه داد که پول من را بدهید. مگر می شود باشگاه در جریان نباشد. من که قرارداد را خانه ام نبردم. مسوولان این باشگاه از فوتبال سر در نمی آورند و انگار بقالی است. آدم ها اگر کار بلد نباشند افراد کاربلد را کنار خود می آورند اما این افراد نه خودشان کار بلد هستند و نه از افراد خبره استفاده می کنند.