اختصاصی – هواداران ملوان در یک نظرسنجی از عملکرد باشگاه در فصل نقل و انتقالات زمستانی انتقاد کردند .   […]

اختصاصی – هواداران ملوان در یک نظرسنجی از عملکرد باشگاه در فصل نقل و انتقالات زمستانی انتقاد کردند .

 

پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” در صفحه ی فیسبوک خود نظرسنجی را با عنوان :

 

 

مطرح نمود که در این میان نظرات هواداران ملوان جالب توجه بود که اکثر قریب به اتفاق آنها از عملکرد باشگاه ملوان در فصل نقل و انتقالات زمستانی ناراضی بودند و معتقدند ملوان در برخی پستها به شدت با ضعف مواجه است که باید در این فرصت تقویت می شد اما این اتفاق نیافتاد .

 

برخی هواداران در مورد این نظرسنجی نظر خود را اینگونه عنوان کردند : « آیا این سوال یک شوخی است ؟ کدام عملکرد ؟ » . برای خواندن نظرات هواداران اینجا را کلیک کنید .

 

در واقع تمامی کسانی که در نظرسنجی شرکت کردند لب به انتقاد گشودند و شاید دلیل این امر وعده هایی بود که پیش از نقل و انتقالات به هواداران داده شده بود . البته این در حالی است که باشگاه ملوان و فیروز کریمی از یارگیری ملوان راضی به نظر می رسند و در واقع اینگونه عنوان شده که خواسته های سرمربی برآورده شده است .

 

گفتنی است باشگاه ملوان در پنجره ی نقل و انتقالات زمستانی موفق به جذب پژمان نوری ، محمد آبشک و فواد آقایی شد . مالک باشگاه ملوان در جمع بازیکنان در اردوی کیش خبر از جذب یک بازیکن خوب دیگر داده بود و با توجه به جای خالی که در لیست ملوان وجود دارد و توانایی این باشگاه برای جذب بازیکن آزاد و نیاز مبرم این تیم به تقویت در چند پست ، باید دید اقدامی در این خصوص صورت میگیرد ؟

 

 

منبع : ملوان کلاب.نت – www.MalavanClub.Net