سیروس محجوب در اردوی ملوان در جزیره کیش حضور یافت .     به گزارش  سایت رسمی باشگاه ملوان بندر […]

سیروس محجوب در اردوی ملوان در جزیره کیش حضور یافت .

 

 

به گزارش  سایت رسمی باشگاه ملوان بندر انزلی ، سیروس محجوب مالک باشگاه ملوان بندر انزلی دیشب در اردوی ملوانان حاضر شد و در جلسه ای که با بازیکنان و کادر فنی برگزار کرد گفت در ابتدا باید به بازیکنان جدیدی که به ما اضافه شدند خوش آمد بگویم و باید از آقای کریمی تشکر کنم که مسئولیت این تیم را قبول کردند من هیچ وقت در مسائل فنی دخالتی نداشته ام در مدتی که در خارج از کشور حضور داشتم حتی در یک روز ۲۰ مرتبه با آقای کریمی در ارتباط بودم تمام سعی خود را انجام می دهم که تیم از این شرایط فعلی خارج شود هر وقت حرفی زدم یا قولی دادم آن را انجام دادم در این جا باید از بازیکنان تیم تشکر کنم که به این اردو آمده اند و از خانواده هایشان دور شده اند بازیکنانی مثل مازیار زارع ، سید جلال رافخایی ، محسن یوسفی و ابوالحسن جعفری پیشنهادات خیلی خوبی داشتند ولی به خاطر ملوان در این تیم مانده اند من از بازیکنان تشکر ویژه می کنم این تیم متعلق به مردم انزلی و بازیکنان است .

 

وی در ادامه گفت : در کنار ۶ میلیارد هزینه ای که انجام دادیم فقط امسال ۲۰۰ میلیون از سازمان لیگ دریافت کردیم . بازیکنان ما در بحث مالی فوق العاده بودند و هیچ وقت بهانه نیاوردند و با تمام وجود کار کردند و این انگیزه ای بود که بازیکنان به من دادند من با هیچ بازیکن و شخص دیگری هیچ مشکلی ندارم همه برای من عزیز هستند و اگر روزی در ملوان نباشم نمی گذارم مسیر حرکتی این تیم دچار اختلال شود .

 

امیدوارم که با گرفتن نتایج خوب همه از زیر این فشار ها خارج شوند به یاری خدا در چند هفته آینده خبر پیوستن یک بازیکن خوب دیگر را به مردم می دهیم .

 

سیروس محجوب در مورد مسائل مالی باشگاه ملوان گفت : ما تا الان ۷۴ مسابقه در رده های مختلف انجام داده ایم و چندین اردو داشته ایم و از بابت همه اینها هیچ بدهی به هیچ جا نداریم و این از افتخارات باشگاه ملوان است

و مسائل مالی باشگاه بسیار منظم است که  تا به الان به طور میانگین  ۴۵% به بازیکنان پرداختی داشتیم که حدود ۳۵% آن ۴ ماه قبل صورت گرفته است .

 

مالک باشگاه ملوان در پایان گفت : مابرای ملوان و مردم انزلی تمام تلاش خود را انجام خواهیم داد تا تیم به روند خوبی برسد و همه در کنار هم از روند رو به رشد تیم لذت ببریم .

 

منبع : سایت رسمی باشگاه ملوان بندر انزلی