مسئول استادیوم شهدای کلویر انزلی با اشاره به بدهی باشگاه ملوان به این مرکز، گفت: تمرینات تیم‌های پایه ملوان در […]

مسئول استادیوم شهدای کلویر انزلی با اشاره به بدهی باشگاه ملوان به این مرکز، گفت: تمرینات تیم‌های پایه ملوان در استادیوم کلویر تعطیل می‌شود.

 

پرویز قایقران‌نصراللهی با اشاره به برپایی تمرینات تیم‌های پایه و امید ملوان در زمین ورزشی کلویر اظهار داشت: در سال گذشته باشگاه ملوان باید مبلغ ۱۱۰ میلیون ریال به این استادیوم پرداخت می‌کرد که تا کنون ۸۰ میلیون ریال آن پرداخت شده است.

 

وی با اشاره به قرارداد ۲۵۰میلیون ریالی با باشگاه ملوان برای سال ۹۳، افزود: این مبلغ را نیز باشگاه ملوان به صورت کامل پرداخت نکرده است و هر روز فقط به ما وعده می‌دهند.

 

پدر سیروس قایقران گفت: امسال برای برگزاری تمرینات و بازی‌های دو تیم امید و جوانان ملوان قرارداد بستیم ولی چهار تیم باشگاه ملوان در این استادیوم تمرین می‌کنند.

 

قایقران‌نصراللهی تصریح کرد: از هفته آینده اجازه ورود بازیکنان رده‌های مختلف ملوان را به این زمین نمی دهیم و تمرینات تیم‌های پایه ملوان در استادیوم کلویر تعطیل می‌شود.

 

وی با بیان اینکه استادیوم شهدای کلویر متعلق به مسجد این منطقه است، افزود: باشگاه ملوان به تعهدات خود در قبال استفاده از این زمین ورزشی به صورت کامل متعهد نیست.

 

مسئول استادیوم شهدای کلویر انزلی با اشاره به وضعیت باشگاه ملوان تصریح کرد: بازیکنان بزرگی همچون فرزندم، سیروس قایقران در این تیم افتخار آفریده‌اند و مدیران تیم باید از سقوط و نابودی ملوان جلوگیری کنند.

 

قایقران‌نصراللهی گفت: هواداران بسیاری در انزلی چشم امیدشان به روزهای اوج ملوان و جبران عدم موفقیت در نیم‌فصل نخست است و باید مالک و مدیران باشگاه فکری به حال تیم ملوان کنند.

 

 

تسنیم