با توجه به اینکه در قانون آمده است اگر بازیکنی ۳۰درصد از قراردادش را نگرفته باشد می تواند قراردادش را […]

با توجه به اینکه در قانون آمده است اگر بازیکنی ۳۰درصد از قراردادش را نگرفته باشد می تواند قراردادش را فسخ کند اما رضایت نامه را امضا نمی کنند و هیچ اتفاق خاصی رخ نمی دهد.


فوتبال ایران- امین منوچهری مهاجم تیم راه آهن گفت:من با مسئولان ملوان صحبت کرده ام و تقریبا همه چیز تمام شده است و به دنبال رضایت نامه هستم تا به ملوان بروم.


به گزارش سایت فوتبال ایران،امین منوچهری در خصوص شرایط خودش گفت:شرایط خودم خوب است و اختصاصی تمرین می کنم اما شرایط تیم راه آهن اصلا خوب نیست واین  یک مسئله ی مبهم است،فردا هم فصل نقل و انتقالات به پایان می رسد و ما هنوز نمی دانیم تکلیفمان چه می شود و چه کاری باید کنیم.


منوچهری ادامه داد:هیچ اقدامی صورت نگرفته،فردا نقل و انتقالات به پایان می رسد و ما از شمال تا جنوب پیشنهاد داریم اما هیچ کدام را نه می توانیم صحبت کنیم و نه می توانیم به این تیم های برویم،رضایت نامه برای فسخ قرارداد به ما نمی دهند،با توجه به اینکه در قانون آمده است اگر بازیکنی ۳۰درصد از قراردادش را نگرفته باشد می تواند قراردادش را فسخ کند اما رضایت نامه را امضا نمی کنند و هیچ اتفاق خاصی رخ نمی دهد.


وی در مورد خبرپیوستنش به ملوان اظهار داشت:من با ملوانی ها صحبت کرده ام و تقریبا همه چیز تمام شده است اما منتظر فسخ قرارداد هستم،این روزها را نباید از دست داد آینده ی فوتبالی ما مهم است،اگر به ملوان بروم و زیرنظر فیروز خان کار کنم، باشرایطی که ملوان و تماشاچیانش دارد می تواند از نظر انگیزه خیلی به من کمک کند،اگر چنین اتفاقی رخ دهد می تواند به فوتبال من کمک کند اما متاسفانه، اتفاقات دست به دست هم می دهند تا راه آهن سقوط کند واقعا نمی دانم چه آینده ای در انتظارمان است.


وی در پایان افزود:دوسال است از راه آهن پول نگرفته ام و طلبکار هستم از این باشگاه،اما باید بیایی بهترین تمرین و بازی را انجام بدهیم و برویم،نه پولی به ما می دهند نه اتفاق خاصی می افتد که رو به جلو حرکت کنیم.