بازیکن سابق پرسپولیس گفت:از لطف وزیر ورزش، سردار کمالی و کروش ممنونم و دعاگوی تیم ملی هستم اما همین که […]

بازیکن سابق پرسپولیس گفت:از لطف وزیر ورزش، سردار کمالی و کروش ممنونم و دعاگوی تیم ملی هستم اما همین که پولادی و رفیعی با تیم ملی به استرالیا می روند باز هم خوب است.

 

حسین ماهینی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص موافقت نیروهای مسلح با حضور او و سه بازیکن دیگر در جام ملت های آسیا گفت:از کارلوس کی‌روش و وزیر محترم ورزش که پیگیر این موضوع بودند تشکر می کنم و از لطف سردار کمالی و دیگر همکارانشان هم ممنونم که بازیکنان تیم ملی را به چشم سرباز ملی دیده و این مجوز را صادر کرده اند . من که بعد از بازی پرسپولیس با راه آهن در ۲۷ شهریور بازی رسمی نداشته‌ام و از ۱۹ آبان هم که تاریخ اعزامم مشخص شده بود به انزلی رفته‌ام و خدمتم را آغاز کردم.
وی ادامه داد:در شرایط فعلی بعید است کی‌روش بخواهد من در تیمش بازی کنم اما همین که سروش و مهرداد می توانند به تیم ملی کمک کنند بازهم خوب است. امیدوارم مسوولان و مردم عذر خواهی ما را بپذیرند و تصمیمی گرفته شود که بازیکنان بتوانند در باشگاه‌های نظامی فعالیت نمایند.

ماهینی در خصوص وضعیت خودش هم گفت: سربازی من در تربیت بدنی نیروی دریایی انزلی است و تمریناتم را هر روز با ملوان ادامه می دهم و الان هم در اردوی کیش هستم.دوره اسلحه شناسی و میدان تیر را گذراندم و هر تصمیمی مسئولان بگیرند تابع هستم.

ماهینی در پایان گفت:امیدوارم نیروهای مسلح نگاه پدرانه ای به این موضوع داشته باشند.