مهاجم پیشین راه‌آهن به صورت رسمی به پدیده خراسان پیوست.       به گزارش خبرگزاری فارس، محمد غلامی مهاجم […]

مهاجم پیشین راه‌آهن به صورت رسمی به پدیده خراسان پیوست.

 

 

 

به گزارش خبرگزاری فارس، محمد غلامی مهاجم پیشین تیم راه آهن با عقد قراردادی به تیم فوتبال پدیده خراسان پیوست.

 

این بازیکن که در نیم فصل اول در راه آهن توپ می زد دیروز قرارداش را با این تیم فسخ کرد تا امروز به صورت رسمی به پدیده بپیوندد.

 

به گزارش خبرگزاری فارس،بعد از آنکه وحید طالب‌لو از راه آهن جدا شد و به استقلال پیوست مسئولان سازمان لیگ اعلام کردند طبق مقررات و دستورات قضایی، هیچ بازیکنی حق جدایی از باشگاه راه آهن را ندارد و طالب‌لو هم نمی‌تواند به استقلال برود.

 

امروز هم محمد غلامی از راه آهن جدا شد و به پدیده پیوست که امروز هم یکی از مسئولان سازمان لیگ در گفت و گو با فارس اظهار داشت: پیوستن غلامی هم به راه آهن خلاف است و این بازیکن هم باید به راه آهن برگردد. مسئولان سازمان لیگ با اشاره به آئین‌نامه نقل و انتقالات سازمان لیگ اظهار داشتند طبق آئین‌نامه هیچ بازیکنی حق فسخ قرارداد یکطرفه را ندارد مگر اینکه دلیل موجهی ارایه کند که این دلیل موجه را فقط کمیته انضباطی باید تایید کند. بنابراین فسخ هیچ قراردادی از باشگاه راه آهن بدون تایید کمیته انضباطی رسمی نیست. بنابراین طالب‌لو، غلامی یا هر بازیکن دیگری که قصد فسخ قرارداد دارد باید این فسخ از سوی کمیته انضباطی تایید شود.

 

به گزارش فارس، باشگاه راه آهن هم با ارایه نامه‌ای به کمیته انضباطی و سازمان لیگ اعلام کرده که همه امورش در حال انجام است و بازیکنان حق جدایی از این باشگاه را ندارند.