اختصاصی – سید جلال رافخایی در ملوان ماندنی شد و این باشگاه برای تقویت خط حمله خود به دنبال جذب […]

اختصاصی – سید جلال رافخایی در ملوان ماندنی شد و این باشگاه برای تقویت خط حمله خود به دنبال جذب فرید کریمی بازیکن تراکتورسازی تبریز می باشد .

 

 

به گزارش پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” طی شنیده ها از منابع آگاه ، در حالی که باشگاه فولاد برای تقویت خط حمله ی خود در نیم فصل مسابقات لیگ برتر به دنبال سید جلال رافخایی مهاجم ملوان است و آخرین خبرها از توافق دو باشگاه برای این انتقال حکایت داشت ، به نظر می رسد که باشگاه ملوان از انجام این انتقال صرف نظر کرده است و قصد حفظ این بازیکن را دارد .

 

همچنین گفته می شود ملوان به دنبال جذب فرید بهزادی کریمی مهاجم تکنیکی تراکتورسازی تبریز که به عنوان بازیکن سرباز در ابتدای فصل از صبای قم به این تیم پیوست ، می باشد و نامه نگاری های لازم را برای جذب این بازیکن با باشگاه تبریزی انجام داده است که باید دید مورد توافق این باشگاه قرار می گیرد یا خیر . فرید کریمی ۲۵ ساله پس از گذراندن دو فصل موفق در صبای قم ، نتوانسته است در تراکتورسازی روند خوبی داشته باشد و در ۱۰ بازی این تیم ۲۶۱ دقیقه به میدان رفت و تنها در یک بازی به عنوان یار ثابت به کار گرفته شد .

 

لازم به ذکر است که اخبار فوق بر اساس شنیده ها بوده و تاکنون از سوی باشگاه ملوان تایید یا تکذیب نشده است .

 

تاکنون ملوان تنها پژمان نوری را در فصل نقل و انتقالات جذب کرده است در حالی که مسئولین باشگاه وعده های بسیاری در خصوص تقویت تیم در نیم فصل مسابقات علی الخصوص هزینه ی ۱۰ میلیاردی (به گفته ی مالک باشگاه) و جذب ۷ بازیکن طراز اول (قول اعضای هیئت مدیره به سرمربی سابق صرب ملوان ) را داده بودند که باید دید در چند روز اندک باقیمانده به پایان نقل و انتقالات زمستانی اتفاق جدید خواهد افتاد ؟

 

 

منبع : ملوان کلاب.نت – www.MalavanClub.Net