چند وقتی است که اختلافات میان کمیته نقل و انتقالات باشگاه و کادرفنی علنی شده و شاهد مصاحبه‌های عجیب آنها […]

چند وقتی است که اختلافات میان کمیته نقل و انتقالات باشگاه و کادرفنی علنی شده و شاهد مصاحبه‌های عجیب آنها علیه یکدیگر بودیم. این اتفاقات تا جایی پیش رفت که افشارزاده جلوی فعالیت کمیته نقل و انتقالات را گرفت و اعلام کرد که همانند قبل از شروع فصل علی نظری جویباری وظیفه مذاکره با بازیکنان جدید را برعهده خواهد داشت. اما پس از پیگیری‌هایی که به عمل آوردیم متوجه شدیم که دلیل این اختلاف در چیست! شنیده‌های ما حاکی از آن است که هافبک جدید استقلال به نام میلاد کرمانی مقدم در شرایطی از سایپا به جمع آبی‌پوشان اضافه شده که پس از عقد قرارداد، کادرفنی فهمید این بازیکن با مشکلاتی روبه‌رو است. با وجود اینکه اعضای کمیته نقل و انتقالات روی این موضوع تأکید داشتند که باید از بازیکنان جدید تست پزشکی به عمل بیاید، اما این بازیکن به اصرار کادرفنی جذب شد و حالا مشخص شده که با مشکل دیسک کمر حاد مواجه است و شاید تا مدت‌ها نتواند برای استقلال بازی کند. همین موضوع سبب اعتراض اعضای کمیته نقل و انتقالات به افشارزاده شده است.

 

 

این در حالی است که کادر پزشکی استقلال هم حاضر نشد توضیحات چندانی درخصوص وضعیت میلاد کرمانی مقدم و چگونگی جذب او در اختیار ما قرار بدهند و مدعی شدند که باشگاه از آنها خواسته تا در مورد این بازیکن سکوت کنند. اما از سوی دیگر یکی از مسئولان استقلال مدعی شد که این بازیکن خیلی راحت می‌تواند مشکل کمر خود را با یک عمل جراحی برطرف کند ولی تاکنون این اقدام را انجام نداده تا بتواند معافیت از خدمت خود را بگیرد و پس از آن نسبت به درمان اقدام کند. حال اینکه نظام وظیفه چطور قبول می‌کند که یک بازیکن معافیت پزشکی بگیرد و پس از آن نسبت به درمان خود اقدام و بدون مشکل فوتبال بازی کند بر ما نیز پوشیده است!

 

از سوی دیگر یکی از مسئولان استقلال مدعی شد که قرارداد میلاد کرمانی مقدم قطعی نیست و اگر مشکل خدمت و مشکل مصدومیت او توسط پزشکان تأیید شود از جذب او خودداری می‌کنند.

 

نود.نت