هافبک تیم فوتبال ملوان انزلی با بیان اینکه ملوان نیازمند ۶ امتیاز برای جدایی از قعر جدول لیگ برتر است، […]

هافبک تیم فوتبال ملوان انزلی با بیان اینکه ملوان نیازمند ۶ امتیاز برای جدایی از قعر جدول لیگ برتر است، گفت: با تمام توان در خدمت ملوانم و از این تیم جدا نمی‌شوم.

 

 

 

 

 

محسن یوسفی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در انزلی با اشاره به شرایط تیم ملوان در قعر جدول رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران، اظهار داشت: ملوان انزلی برای ماندن در لیگ‌برتر از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند.

 

 

وی با بیان اینکه هواداران یار دوازدهم ملوان هستند، افزود: ملوان پرطرفدارترین تیم شهرستانی فوتبال ایران است و حمایت هواداران در اوضاع ناخوشایند تیم نشان از درک بالای فوتبالی هواراداران ملوان است.

 

 

هافبک تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: در چگونگی قعرنشینی ملوان همه ما مقصر هستیم و باید با عبرت از گذشته بتوانیم ملوان را از قعر جدول نجات دهیم.

 

 

یوسفی با بیان اینکه ملوان نیازمند بیش از ۱۶ بازیکن برای آغاز لیگ برتر فوتبال بود، تصریح کرد: شش بازیکن محوری جذب شد و مابقی بازیکنان تیم جوان هستند.

 

 

وی با اشاره به بدشانسی ملوان در رقابت‌های لیگ برتر، اظهار داشت: در برخی اوقات بدشناسی همراه ما بود و فوتبال آن رویش را به ما نشان داد.

 

 

هافبک ملوان انزلی با بیان اینکه با کسب شش امتیاز از دو پیروزی شرایط ملوان متفاوت می‌شود، افزود: ملوان شانس بسیار زیادی دارد و می‌تواند با کمی تحول به این شش امتیاز برسد.

 

 

یوسفی با تأکید بر اینکه با تمام توان در خدمت ملوان هستم، گفت: پیشنهادات زیادی داشتم و دارم ولی به هیچ وجه در شرایط فعلی ملوان را ترک نمی‌کنم و برای موفقیت این تیم به تلاشم ادامه می‌دهم.

 

منبع : تسنیم