با توجه به بندی که در قرارداد وحید طالب‌لو گنجانده شده است، او می‌تواند به صورت یکطرفه قراردادش را با […]

با توجه به بندی که در قرارداد وحید طالب‌لو گنجانده شده است، او می‌تواند به صورت یکطرفه قراردادش را با باشگاه راه‌آهن فسخ کند.

 

 

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، حمید استیلی امروز (جمعه) رسماً اعلام کرد به فعالیت خود در باشگاه راه‌آهن به عنوان سرمربی این تیم ادامه خواهد داد و هیچ بازیکنی از جمع راه‌آهنی‌ها جدا نخواهد شد.

 

 

یکی از بازیکنانی که خواهان جدایی از راه‌آهن است، وحید طالب‌لوست که دیگر تمایلی به ادامه حضور در این تیم ندارد. با توجه به بندی که در قرارداد طالب‌لو وجود دارد، او می‌تواند به صورت یکطرفه با باشگاه راه‌آهن فسخ قرارداد کرده و به تیمی دیگر برود.

 

 

طالب‌لو که فصل گذشته مطالبات خود را به صورت کامل از باشگاه راه‌آهن دریافت نکرده است، در قرارداد خود برای فصل چهاردهم لیگ برتر بندی را گنجاند که براساس آن اگر باشگاه به تعهدات مالی خود تا نیم‌فصل عمل نکند، این بازیکن می‌تواند قراردادش را فسخ و به تیمی دیگر برود.

 

 

با توجه به مشکلات مالی باشگاه راه‌آهن و عدم پرداخت مطالبات وحید طالب‌لو جدایی این دروازه‌بان از تیم راه‌آهن قطعی است و او این روزها در حال بررسی پیشنهاداتی است که از تیم‌های دیگر دارد. طالب‌لو در حال حاضر از دو تیم تهرانی و دو تیم شهرستانی پیشنهاد دارد که به زودی با یکی از این تیم‌ها قرارداد خواهد بست.