شاهین ثاقبی هافبک تراکتورسازی که دفعه قبل به اردوی تیم ملی دعوت شد این بار با وجود عملکرد خوبش در […]

شاهین ثاقبی هافبک تراکتورسازی که دفعه قبل به اردوی تیم ملی دعوت شد این بار با وجود عملکرد خوبش در تراکتورسازی نامش در لیست کی روش دیده نشد.او در این باره و شرایط تیم حال حاظر و تیم سابقش ملوان گفت و گویی انجام داد.

 

 

ثاقبی در مورد برد مقابل ذوب آهن به “ورزش سه” گفت: اشتباهات فردی در بازی های  قبل باعث شد که نتوانیم نتیجه بگیریم.فقط در بازی نفت تهران بی انگیزه بودیم اما در بازی با فولاد و پدیده حقمان برد بود.مقابل ذوب آهن هم که بازی در دست ما بود و آن ها در بدترین شرایطشان به گل رسیدند ذوب آهنی  ها در اکثر دقایق  دفاع می کردند ما تلاش کردیم و توانستیم ببریم.

 

او در مورد قرار گرفتن در رده سوم  جدول ادامه داد: با طرفداران خوبی که ما داریم از این به بعد اصلا به جدول نگاه نمی کنیم و فکرمان فقط برد است. نیم فصل اول را با قهرمانی تمام کردیم و شک نکنید که نیم فصل دوم با بازیکنانی که جذب کرده ایم بهتر هم می شویم. دست باشگاه هم درد نکند که در این مدت زحمات زیادی کشیده.انشاء ا…  بتوانیم عملکرد خوبی داشته باشیم.

 

 

هافبک تراکتور سازی در مورد خط خوردن نامش از لیست کی روش نظرش را اینگونه بیان کرد:  در این اردو از اسمم خبری نبود فکر کنم باید به اردوی تیم ملی امید بروم و اگر حضور داشته باشم تمام تلاشم را می کنم تا تیمم به المپیک برود.فقط ما ممنون می شویم اگر هرچه زودتر سرمربی را مشخص کنند .

ثاقبی که پارسال پدیده ملوان نام گرفت نگران اوضاع تیم شهرش است او در این باره در پایان افزود: در این چند روز تعطیلی به انزلی آمده ام.باید بگویم که این شهر جوان های خوبی دارد ولی کسانی که خیلی چیز ها از این تیم نمی دانند در آن مشغول فعالیت هستند.در ضمن بازیکنان ملوان اکثرا غیر انزلی چی هستند.من واقعا برای شرایط حال حاضر تیم شهرم ناراحت هستم و هر کمکی از دستم بر بیاید انجام می دهم.حتی اگر بتوانم باشگاه راه هم می خرم!

 

منبع : ورزش۳