اختصاصی- تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در هفته ی هفدهم رقابت های لیگ برتر مهمان صبای قم بود.       […]

اختصاصی- تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در هفته ی هفدهم رقابت های لیگ برتر مهمان صبای قم بود.

 


 

 

 

به گزارش پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” سفر هوادارن ملوان به شهر قم با مشکلات عجیب و غریبی مواجه شد.

 

 

در حالی که رئیس شورای شهر در مصاحبه ای قول تامین خودرو برای ایاب و ذهاب هوادارن ملوان به محل برگزاری این دیدار را داده بود شب گذشته گروهی از هوادان با مراجعه به محل اعزام متوجه شدند که با یک اتوبوس شرکت واحد درون شهری که صندلی ها و سیستم گرمایشی نامناسبی دارد مجبور به سفر هستند. این در حالی ست که در بین هوادارن چندین ملوانیِ کم سن و سال و چندین هوادار پیشکسوت بالای ۵۰ و حتی ۷۰ سال حضور داشتند که واقعا جای بسی تعجب دارد که چگونه مسئولین حاضر شدند با چنین وسیله ای هواداران ملوان را راهی این سفر ۹ ساعته کنند! آیا این راه و رسم تکریم هواداران است ؟

 

 

البته این وظیفه ی باشگاه ملوان بود که زمینه ی اعزام هوادارن به شهر میزبان را فراهم کند اما واقعا عجیب است که باشگاه در این برهه ی حساس و شرایط مرگ و زندگی نیازی به وجود هوادارن در کنار تیم احساس نمی کند. در حالی که در همین بازی باشگاه صبا در حالی که نیاز چندان حیاتی به برد نداشت با رایگان اعلام کردن تماشای بازی و قرار دادن اتوبوس های رایگان برای جا به جایی هواداران از داخل شهر به محل استادیوم هواداران اندک این تیم را برای حضور در استادیوم ترغیب کرده بود که البته با این وجود هم سکوهای خالی از تماشگر پاسخ هواداران صبا به محبت مسئولان این باشگاه بود!

 

با این وجود هواداران پرشور ملوان به عشق ملوان با قبول همه ی سختی های پیش رو عازم قم شدند ( تصاویری از هواداران که در کف اتوبوس به دلیل سرمای هوا در شرایط بسیار نامناسبی خوابیده بودند موجود است)

 

 

حدود ۲۰۰ هوادار ملوان که تعداد زیادی نیز با خودروهای شخصی به قم آمده بودند در استادیوم یادگار امام حاضر بودند و در بدو ورود بازیکنان صبا به علت عدم استقبال هوادارن صبا از این بازی با شعار “صبا به انزلی خوش آمدی” برای بازیکنان حریف کری خواندند.

 


هوادارن ملوان در طول بازی به شدت تیم خود را مورد تشویق قرار دادند به گونه ای که پس از پایان نیمه ی اول بازیکنان ملوان به سمت تماشاگران آمده و از آنها تشکر کردند.

 


فیروز کریمی سومین سرمربی این فصل ملوان نیز در ابتدای بازی از سوی هواداران مورد تشویق و حمایت قرار گرفت و هوادارن از او خواستند که تیم مهدی تارتار که داماد اوست را شکست دهد که کریمی با شوخی و خنده از هوادارن خواست کار دختر و دامادش را به طلاق نکشانند !

 


در ادامه ی بازی نیز پس از گل صبا هواداران ملوان در حالی که عده ای از آنها به علت شرایط اسفبار ملوان اشک می ریختند بر شدت تشویق خود افزودند تا این که ملوان در دقیقه ی ۹۰ به گل تساوی دست یافت.

 

 

پس از پایان بازی در حالی که یازیکنان از تشویق بی وقفه ی هواداران تشکر می کردند، تماشاگران با شعار “محجوب حیا کن، ملوان رو رها کن” و شعار علیه مسئولان ملوان بازیکنان و اعضای تیم را بدرقه کردند.

 

منبع : ملوان کلاب.نت (www.MalavanClub.Net)