سرمربی تیم فوتبال صبای قم گفت: برای دیدار مقابل ملوان با مشکل روبرو هستیم و ۷ بازیکن‌مان را در این […]

سرمربی تیم فوتبال صبای قم گفت: برای دیدار مقابل ملوان با مشکل روبرو هستیم و ۷ بازیکن‌مان را در این بازی در اختیار نخواهیم داشت.

 

 

به گزارش تسنیم، مهدی تارتار در خصوص حضورش در تیم صبای قم اظهار داشت: ابتدا باید از زحماتی که صمد مرفاوی و ساکت الهامی در تیم صبا کشیدند تشکر کنم. آنها به خوبی توانستند تیم را جلو ببرند. من هم با توجه به پیشنهادی که مدیران باشگاه صبای قم داده بودند به چند دلیل حضور در این تیم را پذیرفتم.

وی افزود: با توجه به اینکه تیم صبا در شهر مذهبی قم حضور دارد و اینجا در جوار حرم حضرت معصمومه (س) و مسجد جمکران هستیم، از پیشنهاد مدیران این باشگاه بسیار خوشحال شدم. یکی از دلایلم برای حضور در این تیم، همین مسئله بود و اینکه صبا در این چند سال بین تیم‌های خوب لیگ برتر بوده و به جز یک فصل همیشه در نیمه بالای جدول قرار گرفته است.

سرمربی تیم فوتبال صبای قم درباره اهداف حضورش در این تیم گفت: نتایجی که صبای قم در نیم‌فصل اول گرفته، واقعاً خوب بوده است. هدف ما این است که ضمن حفظ جایگاه فعلی تیم نگاهی هم به رتبه‌های بالاتر داشته باشیم. اکنون تنها مشکلی که داریم برای بازی با ملوان است که هفت بازیکن‌مان را در اختیار نداریم و به دلیل مشکلات محرومیت، مصدومیت و سربازی نمی‌توانیم تمام بازیکنان را در اختیار داشته باشیم.

تارتار تأکید کرد: طرز تفکرمان در تیم صبا براساس مهره‌هایی است که داریم. البته با توجه به اینکه در تعطیلات لیگ و زمان نقل‌وانتقالات نیم‌فصل هستیم باید دید چه بازیکنانی را می‌توانیم جذب کنیم. مطمئناً با جذب بازیکنان جدید به دنبال برنامه‌های‌مان در نیم‌فصل دوم هستیم.

وی در پاسخ به این سؤال که چند بازیکن تیمش از جمله چشمی و ابراهیمی مورد توجه تیم‌های لیگ برتر قرار گرفته‌اند، اظهار داشت: به هیچ وجه موافق جدایی این بازیکنان نیستم، چون ما به دنبال تقویت تیم‌مان هستیم.

 

منبع : تسنیم