گزینه سرمربیگری تیم فوتبال ملوان گفت: در تعطیلی ۵۰ روزه ملوان می شود این تیم را جمع و جور کرد. […]

گزینه سرمربیگری تیم فوتبال ملوان گفت: در تعطیلی ۵۰ روزه ملوان می شود این تیم را جمع و جور کرد.

خداداد عزیزی در گفت و گو با خبرنگار کاپ، درباره احتمال حضورش در تیم ملوان انزلی به عنوان جایگزین استوان موسیلوویچ اظهار داشت: من روز گذشته با محجوب جلسه ای را برگزار کردم و باید ببینیم وضعیت چطور می شود.

 

وی ادامه داد: شرایط ملوان شرایط بسیار سختی است اما با توجه به پیشینه ای که از ملوان سراغ دارم و طرفدارانی که این تیم دارد، فکر می کنم این تیم بتواند در نیم فصل دوم با اضافه شدن چند بازیکن شرایط بهتری پیدا کند. ملوان همیشه تیم خوبی بوده و باید این تیم را از پایین جدول بالا کشید.

 

پیشکسوت فوتبال ایران همچنین گفت: من بازی ملوان مقابل پدیده را تماشا کردم. این تیم خوب بازی می کند اما دچار بحران است و به شرایط کنونی عادت کرده. باید روی مسائل روحی و روانی این تیم کار کرد و به نظرم در تعطیلی ۵۰ روزه ملوان می شود این تیم را جمع و جور کرد. در جلسه ای که با محجوب داشتم نظراتم را گفتم و آنها هم اعتقاد داشتند تیم نیاز به شوک دارد. باید ببینیم چه می شود اما اگر به توافق برسیم می شود اقدام مفیدی انجام داد.

 

عزیزی در پاسخ به این پرسش که چه زمانی تکلیف نهایی اش با ملوان مشخص می شود، افزود: باید ببینیم هیات مدیره باشگاه ملوان و در نهایت شخص محجوب چه تصمیمی در این خصوص می گیرند. اگر انتخاب مدیران ملوان من باشم، نهایت سعی خودم را برای موفقیت می کنم.