پژمان نوری با دریافت رضایتنامه اش از استقلال تهران نیم فصل دوم لیگ برتر را در باشگاه سابق خود ملوان […]

پژمان نوری با دریافت رضایتنامه اش از استقلال تهران نیم فصل دوم لیگ برتر را در باشگاه سابق خود ملوان بندرانزلی توپ خواهد زد.

 

 

 

 

نوری پس از تساوی در مقابل تیم فوتبال پدیده در رابطه با شرایط ملوان در لیگ برتر به ورزش سه گفت: هر چند با گل دقایق پایانی پدیده از کسب سه امتیاز باز ماندیم، اما به موفقیت ملوان در نیم فصل دوم رقابتهای لیگ برتر اطمینان پیدا کردم. بازیکنان ما در این دیدار واقعا با انگیزه بودند و برای برد به میدان آمدند، لیاقت این بازیکنان حضور در انتهای جدول نیست و اگر خودمان را باور کنیم می توانیم در مقابل هر تیمی پیروز باشیم.

کاپیتان ملوان افزود: مشکل اصلی ملوان در نیم فصل نخست، مشکل روحی روانی بوده است و فشار ناشی از مشکلات باشگاه در سایر بخش ها همه به بازیکنان تحمیل شده و این عامل اصلی شرایط فعلی ملوان است.

تیمی که بازیکنان بزرگی چون مازیار زارع، رافخایی، یوسف زاده، یوسفی و آهی را در اختیار دارد بدون شک دوباره روند صعودی اش را از سر خواهد گرفت. وقتی صادق محرمی ۱۸ ساله در اولین حضور خود در لیگ برتر این چنین قدرت نمایی می کند و مانند بازی قبل پاس گل می دهد این نشان می دهد که کارخانه بازیکن سازی ملوان با تمام کم توجهی هایی که به آن صورت گرفته با وجود پیشکسوتان هنوز هم بزرگترین پشتوانه برای حیات همیشگی ملوان است.

نوری در رابطه با تساوی ملوان مقابل پدیده گفت: بدون شک اگر در دیدار با پدیده تیم به عقب فراخوانده نمی شد و از نعمت حضور هواداران ملوان هم بهره مند بودیم اولین سه امتیاز نیم فصل دوم را به سادگی کسب می کردیم.

وی جو فضای مجازی را تاثیرگذار در روند کار تیم دانست و افزود: از سایت های پر تعداد هواداری ملوان هم خواهشی دارم که جدول لیگ برتر را از سایت های خود حذف کنند چرا که بجای آنکه روی کاغذ و جدول به دنبال بررسی وضعیت ملوان در لیگ برتر باشیم باید در زمین مسابقه جایگاهمان را تثبیت کنیم. شکی ندارم با حمایت همه جانبه هواداران ملوان بخصوص پس از تعطیلات ۵۰ روزه لیگ دوباره شاهد همان ملوان همیشگی خواهیم بود که تیم های تا دندان مسلح را به زانو در می آورد.

کسانی که برای شانس حضور ملوان در لیگ برتر درصد تعیین می کنند، ملوان را نمی‌شناسند، ملوان در هر بازی با ۱۱ گلادیاتور به مصاف رقیبان خود خواهد رفت، چرا که هدف ما تنها حفظ سهمیه ملوان در لیگ برتر نیست و به امید خدا با یک عزم جمعی جایگاه فوتبال انزلی را در لیگ تثبیت خواهیم کرد.

پژمان نوری در رابطه با جذب بازیکنان جدید در نیم فصل دوم گفت: اکنون نمی‌خواهم در اینباره صحبت کنم زیرا ما هنوز یک بازی مقابل صبای قم داریم و باید با همین بازیکنان برای کسب سه امتیاز بجنگیم، من به این بازیکنان ایمان دارم و مطمئن هستم اگر خودمان باشیم به راحتی صبا را شکست می دهیم.

 

منبع : ورزش۳