به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندر انزلی، سارا قمی مهاجم بانوان ملوان از اهمیت بازی برابر بانوان استقلال تهران […]

به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندر انزلی، سارا قمی مهاجم بانوان ملوان از اهمیت بازی برابر بانوان استقلال تهران گفت.

 

 

سارا قمی مهاجم بانوان ملوان تا کنون در لیگ امسال توانسته است ۲۴ گل به ثمر برساند این مهاجم گلزن در باره بازی حساس روز جمعه با استقلال تهران گفت: بازی با استقلال برای ما خیلی مهم است چون باید شرایطمان را در لیگ بهتر کنیم و با برد در جمع مدعیان باقی بمانیم. ما همیشه استقلال را برده ایم ولی آنها تیم خوبی هستند و آنها روی زمین خوب فوتبال بازی می کنند.

 

 

سارا قمی در ادامه گفت: ما سه بازری اول خود را در لیگ بردیم و بعد دچار یک افت کوچک شدیم و با ورود خانم ایراندوست شرایط بهتر شد و روند رو به رشد خود را آغاز کردیم. امیدوارم که در کورس قهرمانی باقی بمانیم و امسال همه تیمها خوب هستند و بازیکنان خوبی جذب کرده اند و به همین دلیل کیفیت لیگ امسال بالاتر رفته است. من امیدوارم که امسال قهرمان شویم می دانم که تیم بم کمی با ما فاصله گرفته است ولی در فوتبال هیچ چیز قابل پیش بینی نیست و همه چیز امکان دارد.

 

 

مهاجم بانوان ملوان درباره شرایط امسال تیم خود گفت: ما سالهای قبل دغه دغه های زیادی داشتیم ولی امسال شرایط تیم از لحاظ مالی و تجهیزات و لباس شرایط خوبی داریم و از آقای محجوب در این مورد باید تشکر کنم امیدوارم که هواداران برای بازی فردا که برای اولین بار در این فصل در استادیوم تختی برگزار می شود استقبال خوبی کنند و به حمایت تیم ما بیایند.

 

منبع : سایت رسمی باشگاه ملوان بندر انزلی