سرمربی تیم فوتبال ملوان گفت: می‌توانستیم پدیده را با گل های فراوان شکست بدهیم.   به گزارش خبرگزاری فارس،استوان مویسیلوویچ […]

سرمربی تیم فوتبال ملوان گفت: می‌توانستیم پدیده را با گل های فراوان شکست بدهیم.

 

به گزارش خبرگزاری فارس،استوان مویسیلوویچ پس از تساوی ۲ بر ۲ ملوان مقابل پدیده در نشست خبری گفت: ابتدا باید به بازیکنانم  تبریک بگویم. در بازی امروز هم موقعیت‌های زیادی خلق کردیم اما از آنها استفاده نکردیم. همچنان اشتباه‌های دفاع را مرتکب می‌شویم با این حال حق ما در این مسابقه برد بود ولی یک امتیاز هم خوب است و بازی‌ها و زندگی ادامه دارد.

 

 

وی در مورد آمار گلزنی ملوان گفت: قبل از حضورم ملوان فقط ۶ گل زده بود درسته؟ الان در این مسابقه ۵-۶ گل می توانستیم بزنیم چون موقعیت‌های گل زیادی ایجاد کردیم. نسبت به گذشته بهتر شد‌ه‌ایم و گل اولی که خوردیم با دریبل اضافه بازیکن ما به ثمر رسید. گل دوم را هم زمانی خوردیم که دو بازیکن قد بلند ما نپریدند و حریف با سر گل زد.

 

 

سرمربی ملوان در مورد اینکه چه زمانی این تیم پیروز می‌شود، گفت: هر وقت بتوانیم موقعیت‌هایی که خلق کنیم و تبدیل به گل کنیم امتیاز هم می‌گیریم و نباید خودمان برای حریف‌مان موقعیت گل ایجاد کنیم مثل گل اولی که امروز خوردیم. شما از دور نگاه می‌کنید و راحت و قشنگ می‌شود تیم را آنالیز کرد و این درست است اما اگر فیلم بازی را دوباره نگاه کنید می‌بنید که موقعیت‌های گلزنی زیادی خلق کردیم. من با تیم زندگی می‌کنم و شرایط را بهتر می‌شناسم.

 

 

وی در مورد اینکه مردم این شهر با ملوان زندگی می‌کنند و احساس می‌کنیم این تیم اوت شده است،  آیا به آینده تیم امیدواری، گفت: می‌دانم که کجای جدول هستیم و فقط ۲ امتیاز گرفته‌ام و نمی‌دانم حرف جدید چه باید بزنم جز همان مسایلی که در نشست خبری قبل از بازی زدم و ناراحتی مردم شهر را هم درک می‌کنم. اتفاقات امروز را برای‌تان توضیح دادم و در برخی دقایق ما بهتر بودیم و در برخی دقایق آنها بهتر بودند و عمدا این کار را نکردیم که آنها بهتر از ما باشند و وقتی ما کمتر می‌دویدیم آنها بهتر می‌شدند.

 

 

وی در مورد حضور بازیکنان جدید در ملوان، گفت: دیروز هم این سوال شد و من هم منتظرم این اتفاق هستم و ۷ بازیکن باید به تیم اضافه شوند و نوری فعلا آمده است و ۱۵ روز هم وقت داده شده که بیایند و من هم مثل شما منتظرم که قولی که داده شده عملی شود. چند روز قبل با مدیران ارشد باشگاه جلسه داشتم تا بدانم بازیکنان چه زمانی می‌آیند. یک ماه قبل مکتوب نوشتم که دقیقا چه بازیکنانی نیاز دارم و با چه ویژگی‌هایی بازیکنان نیاز دارم و در صورت امکان بازیکنان ایرانی باشند تا با شرایط آشنا شوند و در حال حاضر فقط پژمان نوری آمده است.

 

وی در مورد نفوذ از سمت چپ ملوان، گفت: در سمت چپ دفاع نکردیم و صدایم گرفت از بس گفتم که سمت چپ را بلوکه کنید و بازیکنان قد بلند آوردیم تا ضربات سر را بزنند و بازیکنان ۱۰۰ درصد تلاش‌شان را کردند ولی بحث کیفیت بازیکن هم مطرح است. حسن جعفری در بازی قبل هم با باعث شکست تیم ما شد.

 

 

سرمربی ملوان در مورد مسایل فنی بازی با پدیده گفت: قرار بود مثل نیمه اول بازی کنیم و در دقیقه ۵۰ هم گل دوم را زدیم می‌توانیم دقایق بیشتری تهاجمی بازی کنیم و من آشنایی کامل با بازیکنان دارم.

 

 

وی در مورد عملکرد رافخایی و اینکه او بد بازی کرد گفت: مخالف شما هستم او تا جایی که می‌توانست خوب بازی کرد.