سرمربی تیم فوتبال ملوان گفت: اگر قول‌هایی که مسئولان داد‌ه‌اند عملی شود می‌توانیم شرایط بهتری پیدا کنیم.   به گزارش […]

سرمربی تیم فوتبال ملوان گفت: اگر قول‌هایی که مسئولان داد‌ه‌اند عملی شود می‌توانیم شرایط بهتری پیدا کنیم.

 


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، استیون مویسیلویچ در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار تیم‌های ملوان و پدیده اظهار داشت: قرار است با تیمی بازی کنیم که برای ما خیلی قابل احترام است. تیمی که در تبریز تراکتورسازی را حذف کند با روحیه است همه نقاط ضعف و قوت این تیم را می دانیم و کاملا آماده برای بازی فردا هستیم.

 

وی در مورد عدم حضور تماشاگران تصریح کرد: امروز شنیدم و جای آنها بسیار خالی است.

 

سرمربی ملوان در مورد جذب بازیکنان خاطرنشان کرد: پژمان نوری به تیم ما آمده که خوشبختانه فردا می تواند بازی کند چند روز پیش جلسه خوبی با مسئولان باشگاه و شهر انزلی داشتیم و همه به اتفاق قول را دادند که بازیکنان مدنظر ملوان به تیم اضافه شوند. اگر بشود ۷ بازیکن کمکی بیایند که بتوانند بازی کنند شرایط ما خوب خواهد شد. قرار است تا ۱۵ دسامبر این اتفاق بیفتد اگر این قول ها عملی شود در آن موقع شما را دعوت می کنم به تمرین بیایید زیرا تیم کاملی خواهد شد و برای ادامه مسابقات امیدوار خواهیم بود.

 

سرمربی ملوان افزود: حدود یک ماه پیش بازیکنان را مشخص کرده‌ام از نظر اینکه چه بازیکنی می خواهم گفته‌ام اما در مورد اسامی اشاره‌ای نکرده‌ام دوست دارم همه ایرانی و بومی باشند زیرا سریع‌تر با شرایط ملوان هماهنگ می‌شوند.

 

وی در مورد محرومان تیمش تاکید کرد: نه مصدوم و نه محروم داریم. همه بازیکنان را در اختیار داریم. برای اولین بار پژمان نوری به میدان می‌رود. از نظر آمادگی فیزیکی تاکنون تا این حد آماده نبوده‌ایم. دو روز قبل تمرین کوتاهی را انجام دادیم و درباره زمین اگر بیشتر صحبت کنیم لوث می‌شود این زمین کماکان مشکل ماست و در این ۵۰ روز برای اولین بار دو روز پیش برای دقایقی تمرین کردیم و بیشتر می خواستیم بازیکنان با زمین آشنا شوند زیرا تمرینی نبود. حالا اگر قرار است زمین بهتر شود یا خیر دست من نیست.

 

مویسیلویچ در مورد اینکه اگر بازیکنان اضافه نشوند بهتر نیست بازیکنان لیست مازاد به تیم برگردند تاکید کرد: به عنوان مربی می‌توانم بگویم که اگر قرار باشد ۴ بازی لیگ را آنالیز کنیم باید ۶-۷ امتیاز می گرفتیم. موقعیت‌هایی که ما داشتیم و گل نشدند یا موقعیت‌هایی که حریفان تبدیل به گل کردند. اگر در بازی با مسجد سلیمان می توانستیم در ثانیه ۵۰ به گل برسیم کل تیم متحول می شد اما وقتی تبدیل به گل نمی شود وضعیت برعکس می‌شود. همه برنامه‌ریزی‌ها شده بود روحیه به تیم بدهیم که این اتفاق نیفتاد البته اشتباه برای بازیکنان بزرگ هم وجود دارد بازیکنان ملوان که جای خود دارد برای همین می گویم باید بازیکن جذب کنیم نیازی نیست که به بازیکنانی که رفته اند بگوییم که برگردند.

 

وی افزود: وقتی تماشاگر می آید فشار زیادی روی بازیکنان است که نمی توانند بازی خود را انجام  دهند فردا متاسفانه همین تماشاگرانی که نیاز داریم به علت محرومیت نیستند بازیکن حرفه‌ای باید در همه شرایط حرفه‌ای باشد. چون حس می‌کنم حرفه‌ای هستم هر سوالی که دارید پاسخگو خواهم بود، حتی در صربستان هم باشم یکی از افراد نزدیک من فوت کرده که نمی توانم در تشییع پیکر او شرکت کنم وقتی حرفه ای هستم در عمل هم نشان می دهم و انتظار دارم همه این گونه باشند.

 

وی در مورد اینکه با اضافه نشدن بازیکنان ملوان باید دستش را بالا بگیرد افزود: عاقلانه‌تر این است که ۱۵ روز دیگر صبر کنیم این قد زود ناامید نشویم البته من ایمان دارم به قول هایی که داده شده است.

 

مویسیلویچ در مورد اینکه آیا با پیروزی در این دیدار امیدوار به بقا در لیگ خواهند بود گفت: مطمئنا همین طور خواهد بود. باید موقعیت اول و دوم به گل تبدیل شود و این برد برای همه خوب خواهد بود.