تیم فوتسال شاهین بندرانزلی در هفته ی اول دور برگشت رقابتهای سوپرلیگ فوتسال گیلان سجاد آستانه را شکست داد . […]

تیم فوتسال شاهین بندرانزلی در هفته ی اول دور برگشت رقابتهای سوپرلیگ فوتسال گیلان سجاد آستانه را شکست داد .

 

به گزارش پایگاه اینترنتی هواداران ملوان “ملوان کلاب” ، تیم فوتسال شاهین از ساعت ۱۶ روز پنجشنبه در سالن هلال احمر آستانه اشرفیه میهمان سجاد آستانه بود که در نهایت موفق شد با نتیجه ۳-۲ این تیم را شکست دهد .

 

گل های تیم شاهین در این دیدار را علی گلزار (۲گل) و علیرضا سلیم زاد به ثمر رساندند .

 

در حاشیه این دیدار تیم داوری بازی که مانند بسیاری از بازیها به دلیل عدم نظارت کافی عملکرد مناسبی نداشت ، یک بازیکن شاهین را به دلیل خطایی نه چندان جدی از زمین بازی اخراج کرد و دو پنالتی را برای تیم آستانه اشرفیه گرفت .

نتایج دیگر مسابقات :

فیامین فومن ۷ – ۳ شهید درود رودسر

شهرداری لوشان ۳ – ۳ ملوان جوان رشت

هیئت فوتبال اسالم ۲ – ۵ مارلیک رودبار

فرید لاهیجان ۳ – ۵ دخانیات رشت

 

با احتساب نتایج این هفته شاهین با ۱۷ امتیاز و در فاصله ی ۵ امتیازی با صدر جدول در رده چهارم قرار دارد . لازم به ذکر است که تیم ملوان جوان رشت به دلیل استفاده از بازیکن غیر مجاز در دیدار برابر شاهین و اعتراض به موقع این تیم ، با توجه به آیین نامه و ارجاع پرونده ی این دیدار به کمیته ی انضباطی هیئت فوتبال استان و با توجه به مستندات ارائه شده می بایست نتیجه ی دیدار ۳-۰ به سود انزلیچی ها شود که هنوز کمیته ی انضباطی این رای را صادر نکرده و امیدوار هستیم که در اعلام رای با وجود همه ی مستندات و ادله ی کافی و مسائلی که خود دست اندرکاران عنوان کرده اند ، به این پرونده با دید استانی و نه “شهرستانی” نگریده شود و بر خلاف صحبت های که به گوش می رسد رای عادلانه ای صادر گردد ، در غیر این صورت پیگیری از مراجع بالاتر قانونی برای تیم فوتسال شاهین محفوظ می باشد .

 

در ادامه عکس های از این دیدار را می توانید مشاهده نمایید :