درودگر:برای جلوگیری از سقوط ملوان یک کارگروه از نخبگان انزلی تشکیل دهند/دنیامالی هیچ چیز برای خود برنداشت   مدیرعامل اسبق […]

درودگر:برای جلوگیری از سقوط ملوان یک کارگروه از نخبگان انزلی تشکیل دهند/دنیامالی هیچ چیز برای خود برنداشت

 

مدیرعامل اسبق باشگاه ملوان گفت:دنیامالی از ملوان هیچ چیز برنداشت و فقط برای ملوان خیر و برکت باقی گذاشته است.

 

 

صادق درودگر در گفت و گو با کاپ، درباره مصاحبه اخیر احمد دنیامالی به کاپ اظهار داشت: امروز از انزلی چند تن از پیشکسوتان ملوان و شهرانزلی تماس گرفتند و گفتند که مصاحبه دنیامالی را بخوانم،نکته جالب، واکنش مردم انزلی به صحبت های دنیامالی بود. معتقدم اگر در انزلی در مورد اینکه چه کسی دوستدار واقعی ملوان است، نظرسنجی کنند، همه به دنیامالی رای می دهند.

 

وی درخصوص عملکرد دنیامالی خاطرنشان کرد:  در دوره ای که تیم ها یک میلیارد تومان هزینه می کردند، دنیامالی یک میلیارد و هشتصد میلیون تومان در انزلی هزینه کرد، البته به صورت سرمایه گذاری موثر و زیرساختی، یعنی همین اتوبوسی که تیم بزرگسالان ملوان با آن سفر می کند و یا مینی بوسی که تیم های پایه ملوان با آن سفر می کنند، را دنیامالی برای باشگاه خریداری کرده است. او از ملوان هیچ چیز برنداشت و فقط برای ملوان خیر و برکت باقی گذاشته است. اگر هم الان بعد از چند سال مصاحبه کرده است نشان می دهد که دغدغه ملوان را دارد و در بحرانی ترین شرایط پشت ملوان است.

 

درودگر افزود: اگر می خواهند که ملوان سقوط نکند و در لیگ برتر بماند باید یک کارگروه از نخبگان شهر انزلی که خیلی از آنها در صنعت و دانشگاه و امور دانش بنیان مشغول هستند تشکیل شود تا از این تیم حمایت کنند. پیشنهاد من این است که یک کارگروه حرفه ای تمام مسائل تیم را رصد کنند.

 

منبع : کاپ