رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال گفت: بازیکنان سرباز بعد از پُر کردن دفترچه به تیم‌های نظامی فرستاده شدند و […]

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال گفت: بازیکنان سرباز بعد از پُر کردن دفترچه به تیم‌های نظامی فرستاده شدند و مشکلی برای بازی ندارند.

 

 

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، غلامرضا بهروان در حاشیه دربی هفتاد و نهم در واکنش به اعلام خبر ممنوعیت بازی بازیکنان سرباز تا پایان فصل گفت: طبق خواسته نظام وظیفه این بازیکنان دفترچه پر کردند و بعد از سرباز شدن، تقسیم شده به تیم‌های نظامی رفتند بنابراین آنها مشکلی برای بازی کردن نخواهند داشت.

 

 

 

وی افزود: اگر بازیکنی سرباز شده و عازم خدمت شود آن وقت بحث اینکه بخواهد از محل خدمت به تیم نظامی برود دشوار است اما این بازیکنان برای خدمت به تیم نظامی فرستاده شدند و می‌توانند برای این تیم‌ها بازی کنند.

 

 

 

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ درباره اینکه احتمال دارد تصمیم اعلام شده جنبه تنبیهی داشته باشد، تصریح کرد: اگر جنبه تنبیهی وجود داشته باشد دیگر ما نمی‌توانیم اعلام نظر کنیم چراکه این موضوع به نظام وظیفه یا دستگاه قضایی مربوط است.

 

 

 

بهروان در مورد اینکه سردار کمالی اعلام کرده، به دلیل عدم مکاتبه فدراسیون با نظام وظیفه این بازیکنان تا پایان فصل محروم شدند، خاطرنشان کرد: از این موضوع اطلاعی ندارم و در جلسه اخیر هیئت رئیسه فدراسیون هم چنین بحتی مطرح نشد.

 

منبع : تسنیم