تیم فوتبال نفت تهران در روز درخشش غلامرضا رضایی، ۲ بر ۱ تراکتورسازی را شکست داد.         […]

تیم فوتبال نفت تهران در روز درخشش غلامرضا رضایی، ۲ بر ۱ تراکتورسازی را شکست داد.

 

 

 

 

 

به گزارش ایسنا، در ادامه هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال ایران، نفت تهران از ساعت ۱۵ در ورزشگاه تختی تهران میزبان تراکتورسازی تبریز بود که این بازی در نهایت با برتری ۲ بر ۱ نفتی‌ها به پایان رسید.

 

ابتدا غلامرضا رضایی در دقیقه ۴۳ درون محوطه جریمه تراکتورسازی صاحب فرصت شوت‌زنی شد که ضربه پای چپ او به زیبایی درون دروازه حامد لک قرار گرفت، اما این پایان کار نبود و تراکتوری‌ها در دقایق تلف شده نیمه اول از یک ضربه کرنر استفاده کردند و از روی ارسال کرنر روی دروازه، دیتمار بیکای گل تساوی را برای تراکتورسازی به ثمر رساند.

 

در نیمه دوم بازی در دقیقه ۵۶ روی پرتاب با دست علیرضا بیرانوند گلر نفت، مجدداً غلامرضا رضایی پشت محوطه جریمه تراکتورسازی صاحب توپ شد و با یک ضربه زیبا گل دوم خود و تیمش را از پشت هجده قدم به ثمر رساند.

 

با این نتیجه نفت تهران ۲۷ امتیازی شد و موقتاً به رده دوم جدول صعود کرد و تراکتورسازی با ۲۸ امتیاز همچنان صدرنشین است.

 

 

به گزارش ایسنا، دیدار تیم‌های پیکان و استقلال خوزستان با تساوی ۱ بر ۱ به پایان رسید. در این دیدار که از ساعت ۱۵ در ورزشگاه دستگردی تهران برگزار شده بود مهدی مومنی در دقیقه ۳ برای استقلال خوزستان و معمر سوراکا در دقیقه ۵۸ برای پیکان موفق به گلزنی شدند.

 

در نیمه نخست این دیدار رضا رحقی، سرپرست تیم پیکان در دقیقه ۲۹ از سوی داور این دیدار اخراج شد.

 

در نیمه نخست همچنین معمر سوراکا از پیکان و فرزاد جعفری و مجید حیدری از استقلال خوزستان از داور این دیدار کارت زرد دریافت کردند.

 

در نیمه دوم دیدار تیم‌های پیکان و استقلال خوزستان مجید خدابنده‌لو و جهانگیر عسگری از سوی داور کارت زرد گرفتند.

 

در این دیدار همچنین محمد صادق بارانی به جای مجید خدابنده‌لو، فراز امام علی به جای جهانگیر عسگری، جی لوید ساموئل به جای میلاد نوری برای تیم فوتبال پیکان و میثم بائو به جای مجید حیدری، حجت چهارمحالی به جای محمد اوسانی و عبدالهادی خنیفر به جای مهدی مومنی برای استقلال خوزستان به میدان آمدند.

 

پیکان و خوزستان با این یک امتیاز به ترتیب صاحب ۱۷ و ۱۶ امتیاز شدند تا در رده های ۱۰ و ۱۱ جدول قرار گیرند.

 

در ترکیب تیم پیکان، سیدمهدی رحمتی، محمد نصرتی، آرمان قاسمی، مجید خدابنده‌لو، سیاوش یزدانی، سیدعلی حسینی، میلاد نوری، سعید دقیقی، معمر سوراکا، جهانگیر عسگری و امیرحسین فشنگچی بازی را شروع کردند.

 

همچنین ۱۱ نفر استقلال خوزستان را پرویز کریمی، فرزاد جعفری، میثم دورقی، روح‌الله فیض‌الهی، محمد طیبی، میثم مجیدی، محمد مهدوی، مهدی مومنی، محمد اوسانی و موسی کولیبانی تشکیل می‌دادند.

 

 

اما در دیگر بازی این هفته، سپاهان در کرج ۲ بر ۲ مقابل سایپا متوقف شد.

 

نیمه اول این بازی با نتیجه ۲ بر ۱ به سود شاگردان مجید جلالی تمام شد. در این دیدار میلاد میداودی در دقیقه ۶ و مجتبی رمضانی در دقیقه ۴۴ برای سایپا موفق به گلزنی شدند و تک‌گل سپاهان را نیز جواهر سوکای در دقیقه ۳۹ به ثمر رساند.

 

اما در دقیقه ۸۰ بازی عبداله کرمی با گل خود سپاهان را از شکست نجات داد تا بازی ۲ بر ۲ مساوی شود. سپاهان با این یک امتیاز ۲۷ امتیازی شد و پس از نفت(۲۷ امتیاز و تفاضل گل بهتر) در رده سوم جدول قرار گرفت. سایپا ۲۶ امتیازی هم در مکان ششم قرار گرفت.