برخی از بازیکنان سرباز چاره ای نخواهند داشت که برای گذراندن دوران سربازی به پادگان ها بروند.     به […]

برخی از بازیکنان سرباز چاره ای نخواهند داشت که برای گذراندن دوران سربازی به پادگان ها بروند.

 

 

به گزارش “ورزش سه”، لیست بازیکنانی که کارت پایان خدمت آنها در حال ابهام است و باید بررسی شود تمامی ندارد و هر روز اخبار جدیدی در مورد ابطال این کارت ها به گوش می رسد و امروز تعداد بازیکنانی که کارت پایان خدمت آنها باطل شده بیش از ۳۰ نفر است و هیچ بعید نیست تا نیم فصل این تعداد به ۵۰ بازیکن برسد. حال این سوال پیش می آید آیا تیم های نظامی ما می توانند این تعداد بازیکن در اختیار بگیرند؟

 

تنها تیم های نظامی در لیگ یک تیم های نیروی زمینی و فجر سپاسی هستند که این تیم ها لیست خود را پر کرده اند و برای هر گونه تغییر در لیست خود باید تا نیم فصل صبر کنند. از سویی تیم های نظامی در لیگ برتر هم ملوان و تراکتورسازی هستند که در نیم فصل اجازه خواهند داشت ۶ بازیکن جدید به خدمت بگیرند.با این اوصاف چند بازیکن و شاید تعداد زیادی از بازیکنان سرباز بخت فوتبال را از دست خواهند داد و برای آنها اینکه کار آنها به مراجع قضایی نکشد چاره ای نخواهند داشت که به پادگان ها بروند.

 

در گذشته ای نزدیک تعداد تیم های نظامی بیش از این ها بود. علاوه بر چهار تیم یاد شده تیم هایی چون پاس، ابومسلم، صبا باتری و… جزء تیم های نظامی محسوب می شدند و بازیکنان برای گذارندن دوران سربازی به عضویت این تیم ها در می آمدند اما مدت هاست که نیروی انتظامی تیمداری در فوتبال را رها کرده است.