مالک باشگاه ملوان گفت: من از بعضی افراد خواهش می کنم مسائلی را در رسانه خود مطرح کنند که باعث […]

مالک باشگاه ملوان گفت: من از بعضی افراد خواهش می کنم مسائلی را در رسانه خود مطرح کنند که باعث پیشرفت ورزش شود.

 

 

سیروس محجوب در گفت و گو با خبرنگار کاپ، درباره شایعاتی که پیرامون پیوستن پژمان نوری به استقلال شنیده و اینکه گفته می شود باشگاه ملوان برای این بازیکن در دهکده ساحلی انزلی آپارتمان اجاره کرده، اظهار داشت: اصلا چنین مسائلی صحت ندارد. من نمی دانم برخی رسانه ها از مطرح کردن این اخبار که هیچ مدرکی هم برایش ندارند، چه سودی می برند. ما هیچ آپارتمانی برای نوری نگرفته ایم و قرار هم نیست بگیریم.

 

 

وی درباره شایعه دیدارش با نوری و اینکه واسطه ماندن اولادی در ملوان شده، تاکید کرد: اینها دروغی بیش نیست. من در ۸ سال گذشته فقط دو بار نوری را دیده ام. یکبار چند سال پیش در امارات او را دیدم که به رستورانم آمده بود و بار دیگر بعد از بازی با استقلال در راهروی ورزشگاه آزادی چند ثانیه او را دیدم و با هم خوش و بش کردیم.

 

 

مالک باشگاه ملوان درباره شایعه دیگری درباره اینکه موسیلوویچ، آرش افشین را نخواسته، تاکید کرد: من نمی دانم کدام تیمی هست که آرش افشین را نخواهد؟ متاسفانه یک رسانه خاص به دنبال حاشیه سازی برای ملوان است و نمی دانم چه سودی از این کارها می برد. این موضوع غیراخلاقی است.

 

 

محجوب در پایان افزود: من از بعضی افراد خواهش می کنم مسائلی را در رسانه خود مطرح کنند که باعث پیشرفت ورزش شود. این خبرهای کذب چه کمکی به ورزش می کند؟ آنها اگر دلشان برای مردم و ورزش ایران می سوزد، واقعیت ها را مطرح کنند. چطور می توانند با شعار کمک به ورزش یک باشگاه خصوصی که برای ورزش کردن زحمت می کشد و هزینه می کند را زیر سوال ببرند؟ این مساله مانند آن است که من درباره صاحب یک سایت ورزشی یا یک روزنامه ورزشی اطلاعات غلط به مردم بدهم. البته یک مساله را هم بگویم. با این حرف و حدیث ها، انگیزه ما برای موفقیت بیشتر می شود. اگر در ابتدای فصل اشتباهی کرده ام قطعا در نیم فصل این اشتباه را جبران می کنم و فصل بعد به همه نشان می دهیم که می توانیم موفق باشیم.

 

منبع : کاپ