مربی تیم فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی با اشاره به موفقیت‌های تیم‌های نوجوانان و جوانان گفت: بعد از نتایج دلسردکننده پسران، […]

مربی تیم فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی با اشاره به موفقیت‌های تیم‌های نوجوانان و جوانان گفت: بعد از نتایج دلسردکننده پسران، دختران ایرانی پرچم ایران را بالا نگه داشتند.

 

مریم ایراندوست در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره بازگشتش به تیم فوتبال ملوان گفت: از اول فصل با این باشگاه قرارداد داشتم. قبل از بازی با ایلام بازیکنان از من خواستند که کنارشان باشم. احساس کردم شاید نبودنم از نظر روحی به بازیکنان ضربه بزند به همین دلیل در بازی با آینده‌سازان کنار تیم بودم. البته در کنار این موضوع پیگیر کارهای خودم نیز هستم.

 

وی ادامه داد: تا وقتی که ایران هستم تلاش می‌کنم کنار تیم باشم. بعد از ۱۳-۱۲ سال خون دل خوردن که با حمایت خانواده‌ها و بازیکنان و حمایت باشگاه این تیم را نگه داشته‌ایم، حالا که تیم در شرایط خوبی قرار دارد و بازیکنان راضی هستند، نباید تیم را رها کرد.

 

سرمربی سابق تیم ملی فوتبال بانوان، در ادامه به موفقیت‌های تیم‌‌های نوجوانان و جوانان اشاره کرد و اظهار داشت: هر سال فوتبال بانوان پیشرفت می‌کند. باید به کمیته بانوان تبریک گفت؛ تیم‌های نوجوانان و جوانان موفقیت‌های خوبی داشتند جایی که پسران در آن دلسردکننده بودند، دختران توانستند پرچم ایران را در آسیا بالا نگه دارند که این موضوع جای خوشحالی و البته تامل دارد.

 

وی همچنین درباره بلاتکلیفی تیم بزرگسالان، گفت: امیدوارم مسئولان فدراسیون زود تصمیم بگیرند؛ مربی ایرانی یا خارجی فرقی نمی‌کند. بازیکنانی که رده سنی‌شان از جوانی گذشته چه گناهی کرده‌اند.

 

ایراندوست همچنین درباره تیم‌های شرکت‌کننده در لیگ و کیفیت مسابقات، یادآور شد: شهرها خوب از بانوان حمایت می‌کنند و به نظر می‌رسد مسئولان فوتبال بانوان را باور کرده‌اند و سطح کیفی مسابقات بالاست.

 

مربی تیم فوتبال ملوان درباره دیدار هفته آینده تیمش با شهرداری سیرجان، گفت: بیشتر بازیکنان تیم ملی جوانان در سیرجان بازی می‌کنند و مربی‌شان هم مربی تیم ملی است بنابراین شرایط لازم را برای حضور قدرتمند در لیگ دارند، ما هم تمرینات خوبی داشته‌ایم و امیدوارم بازی خوبی داشته باشیم. دیدار با سیرجان برای ما یک بازی ۶ امتیازی است.

 

ایراندوست درباره اینکه شنیده شده وی به دلیل مطالبی که در صفحه شخصی خودش گذاشته باعث درگیری پدرش با مازیار زارع شده، تصریح کرد: این درگیری درباره موضوعات خودشان بود. من هم در صفحه شخصی خودم مطلب کاملا محترمانه گذاشتم. فکر می‌کنم باید ظرفیت‌مان را بالا ببریم. به خاطر درخواستی که الماسی از ما داشت من نسبت به مصاحبه وی سکوت کردم چون ملوان نیاز به آرامش دارد. من، پدرم و همه دوستداران واقعی که دنبال نفع شخصی نیستند قطعا برای موفقیت ملوان دعا می‌کنیم. پسرم برای هر بازی ملوان نذر می‌کند. ما یک خانواده هستیم و با موفقیت ملوان و پیروزی‌هایش در نیم فصل خوشحال می‌شویم و دشمنان‌مان غمگین خواهند شد.

 

منبع : فارس