اختصاصی- تیم فوتبال ملوان بندرانزلی به مصاف نفت مسجد سلیمان خواهد رفت.         در آخرین هفته از […]

اختصاصی- تیم فوتبال ملوان بندرانزلی به مصاف نفت مسجد سلیمان خواهد رفت.

 

 

 

 

در آخرین هفته از نیم فصل اول چهاردهمین دوره ی رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران جام خلیج فارس، تیم فوتبال ملوان بندرانزلی مهمان نفت مسجد سلیمان خواهد بود.

 

این بازی روز پنج شنبه ۲۹ آبان ۹۳ از ساعت ۱۵ در استادیوم محمدی شهر مسجد سلیمان آغاز خواهد شد.

 

اینفوگرافیک تیم داوری این دیدار:

 

 

اسامی بازیکنان دعوت شده ی ملوان برای بازی با نفت مسجد سلیمان:

 

 

 

اینفوگرافیک ترکیب احتمالی دو تیم:

ملوان بندرانزلی:

 

 

نفت مسجد سلیمان:

 

 

رو در رو:

 

این اولین فصل حضور نفت مسجد سلیمان در رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران می باشد و دو تیم ملوان و نفت مسجد سلیمان تاکنون هرگز مقابل یکدیگر قرار نگرفته اند.

نفت مسجد سلیمان هم مانند ملوان فصل خوبی را تا به اینجای کار سپری نکرده و مثل ملوان با تنها ۱ پیروزی در رده ی پانزدهم جدول قرار گرفته است.

روند امتیازگیری این دو تیم در ۵ بازی اخیر را در نمودار زیر می بینید که همانطور مشخص است ملوان در طول این ۵ هفته هیچگاه بهتر از نفت مسجد سلیمان نبوده است!

 

 

آفساید:

 

ملوان در ادامه ی فصل کابوس وار خود هفته ی گذشته در خانه ی خود متحمل شکست سنگینی از تیم ذوب آهن اصفهان شد. نفت مسجد سلیمان هم در خانه ی دیگر تیم اصفهانی لیگ یعنی سپاهان شکست خورد.

وجه شبه ملوان و نفت مسجد سلیمان علاوه بر این که هر دو از فانوس به دستان لیگ هستند، این است که تنها یک پیروزی در این فصل کسب کرده اند. نکته ی جالب توجه در مورد نفتی ها اینکه آنها تنها پیروزی شان را مقابل قهرمان فصل گذشته یعنی فولاد خوزستان به دست آورده اند!

ملوان در حال حاضر تنها تیمی ست که تعداد امتیازاتش در جدول رده بندی تک رقمی است و در صورت شکست احتمالی بدترین نیم فصل اول تاریخ خود را رقم خواهد زد. در خوشبینانه ترین حالت نیز با شکست نفتی ها می تواند تا رده ی ۱۴ جدول صعود کند.

 

مازیار زارع و عزیز معبودی از محرومان این دیدار هستند. سید حسین حسینی نیز مصدوم است و به این بازی نخواهد رسید.

 

سعید سالارزاده و میلاد زنیدپور بازیکنانی هستند که سابقه ی پوشیدن پیراهن هر دو تیم را در کارنامه دارند.

 

سعید سالارزاده، مدافع مستحکم سالهای متمادی ملوان که فصل گذشته از ملوان جدا شده و به فولاد خوزستان پیوسته بود این فصل به نفت مسجد سلیمان ملحق شد و تا بدینجا بازی های خوبی نیز از خود به نمایش گذاشته است. سعیدِ با تعصب ملوانی ها در این بازی مقابل تیم سابقش قرار خواهد گرفت.

 

 

 

پخش زنده:

 

 

 

 

پیش بینی شما از نتیجه ی این دیدار چیست ؟ نظرات خود را با ما و سایر ملوانی ها در میان بگذارید…

 

تهیه و تنظیم: مژده شجری کهن

منبع : ملوان کلاب.نت (www.MalavanClub.Net)