انزلی – ایرنا- ‘محمد احمد زاده ‘از پیشکسوتان باشگاه ریشه دار ملوان ، وضعیت تیم را بحرانی خواند و بر […]

انزلی – ایرنا- ‘محمد احمد زاده ‘از پیشکسوتان باشگاه ریشه دار ملوان ، وضعیت تیم را بحرانی خواند و بر لزوم همکاری و کمک همگان برای خروج تیم از این شرایط تاکید کرد.

 

وی روز شنبه در مصاحبه با ایرنا گفت : تیم ملوان برای ما ارزش بسیاری دارد و فردا اگر سقوط کند گذشته همه ما زیر سئوال می رود.

وی خاطرنشان کرد: آوردن پیشکسوتان، هواداران و بازیکنان خوب برای گرفتن نتیجه مطلوب ضروری است.

احمدزاده یاداور شد: ما سالها در کنار ملوان بحرانها را پشت سر گذاشتیم ،پول نداشتیم، تشکیلات قوی نداشتیم ولی هیچ وقت نیفتادیم اما الان کاندید اول سقوط هستیم.

این پیشکسوت ملوان افزود: خوشبختانه هنوز زمان برای ترمیم هست ، ولی در هر بازی یک موقعیت حساس از بین می رود اینها هشدارهایی است که وظیفه داشتیم به مسئولان ملوان به عنوان یک دلسوز بدهیم.

وی با اشاره به این که تنش های مختلف بوجود امده در تیم نشات گرفته از اتفاقات بیرون زمین است که به درون زمین سرایت می کند خاطرنشان کرد: الان هم دیر نشده ، تیم شانس دارد ولی نباید یک بازی را هم از دست بدهد.

احمد زاده افزود: اصلی ترین مشکل ملوان بازیکنان نیستند بلکه تیم نیاز به انضباط و مدیریت ورزشی دارد .

وی با بیان این که بعنوان فردی که ۴۰سال همراه تیم ملوان بوده وسایر پیشکسوتان باشگاه حق اظهار نظر دارند به مالک باشگاه توصیه کرد : با آوردن یک مدیرورزشی مجرب و کارامد اوضاع باشگاه ملوان را سامان دهی کند.

وی با ابراز تاسف از این که ملوان از یک تیم درجه یک به پایین جدول سقوط کرده گفت:الان همه باید وارد شوند تیم در شرایط اورژانسی است و شوخی نیست،جلسه ای بگذارند و پیشکسوتان را فرابخوانند . صحبتهای صاحب نظران شنیده شود .

وی با اشاره به شایعاتی مبنی بر جدایی جلال رافخایی و مازیار زارع گفت : اگر این بازیکنان از تیم جدا شوند چه کسی در تیم باقی خواهد ماند.

احمدزاده درخصوص دلیل بی انگیزگی بازیکنان گفت:تیم به نتایج دلخواه نرسیده وشادابی اش راازدست داده، فشار انتظارات هواداران و نتیجه گیری خیلی زیاد است.

وی افزود: وقتی تیم نتیجه نمی گیرد اما و اگرها زیاد می شود همه چیز چه نکات مثبت چه منفی زیر سئوال می رود.

این پیشکسوت ملوان با تاکید براین که باید شرایط انگیزشی برای بازیکنان ایجاد کرد افزود: زمان دست روی دست گذاشتن نیست . هر اتفاق بدی بیفتد دودش فقط به چشم مالک نمی رود بلکه باشگاهی با سابقه خوب وقدیمی و هواداران متعصب و علاقمند نیز ضربه می بینند.

ملوان با ۹امتیاز از ۱۴ بازی در قعر جدول مسابقات لیگ برتر جام خلیج فارس قرار دارد.