زمین استادیوم تختی یکی از معضلات اصلی نتیجه نگرفتن تیم ملوان عنوان می‌شود و مالک باشگاه ملوان ادعا می‌کند اگر […]

زمین استادیوم تختی یکی از معضلات اصلی نتیجه نگرفتن تیم ملوان عنوان می‌شود و مالک باشگاه ملوان ادعا می‌کند اگر مسوولان استانی و شهرستان انزلی با او همکاری کنند تعهد می‌دهد طی یک پروژه سه ساله یکی از لوکس‌ترین استادیوم‌ها را برای ملوان بسازد و به بهره‌برداری برسانند.

به گزارش “ورزش سه”، ملوان با تغییر در روی نیمکت هم همچنان در بعد نتیجه‌گیری نتوانسته انتظارات را برآورده کند. سیروس محجوب، مالک این باشگاه، ضعف نیروی انسانی را دلیل اصلی عدم نتیجه گیری تیم عنوان می‌کند و در ادامه ادعا می‌کند در نیم فصل ۷ بازیکن سوپر استار برای تقویت تیم به ملوان اضافه خواهند شد.

محجوب در این باره به “ورزش سه” گفت: مشکلاتی زیادی داشته‌ایم و مردم شهر انزلی با توجه به فهم بالای فوتبالی‌ که دارند می‌توانند خیلی راحت و کارشناسانه درباره آن نظر بدهند. اما مشکل اصلی ما ضعف نیروی انسانی است که مطمئنا برنامه‌ ویژه‌ای برای آن داریم و در نیم فصل ۷ بازیکن سوپرتاپ را اضافه خواهیم کرد.

وی با اعلام اینکه ماهینی و آرش افشین تاکنون قراردادشان با تیم قطعی شده گفت: قرارداد این دو بازیکن با ملوان قطعی شده و با تیم تمرین می‌کنند.

محجوب در پاسخ به شایعاتی که درباره ماهینی و بازگشت او به عنوان بازیکن قرضی به باشگاه پرسپولیس شنیده می‌شود جبهه تندی گرفت و اعلام کرد جهت احقاق حق قانونی مردم انزلی هم که شده، هرگز چنین اجازه‌ای نخواهد داد: چنین چیزی به نظرم صحت ندارد و ماهینی با هیچ تبصره و قانونی از ملوان جدا نخواهد شد. حتی اگر رییس فدراسیون هم نامه بزند چنین اجازه‌ای نخواهیم داد و اگر چنین فشاری به وجود بیاید از لیگ کنار خواهیم کشید.

مالک باشگاه ملوان در ادامه با اشاره به نتایج ضعیف تیمش و انتظار به حقی که هواداران این تیم دارند گفت: انزلی را می‌توان فوتبالی‌ترین شهر ایران نامید. جایی که اخبار و اتفاقات آن به خوبی توسط مردم این شهر که همگی هواداران ملوان هستند به خوبی مشاهده کرد. برای همه جالب است که چطور بازیکنی که برای حضور در تیم هزار نفر را واسطه کرد چطور توان تقابل با تیم دسته دومی را ندارد و چطور ۴ پنالتی ما باید مقابل یک تیم دسته یکی از دست برود. مردم و هواداران ملوان خودشان به خوبی موضوع را حلاجی می‌کنند.

وی با انتقاد از شایعاتی که این روزها ساخته و پرداخته می‌شود، گفت: می‌گویند مالک باشگاه برای اداره این تیم از هواداران پول گرفته است. این دروغ محض است. من کارمندم را اخراج می‌کنم اما طور دیگری آن را انتشار می‌دهند. خب همه چیز را که نمی‌توان گفت. اما هواداران مطمئن باشند ما هر کاری کرده‌ایم برای موفقیت این تیم بوده است اما از بخش خصوصی آنطور که باید حمایت نمی‌شود.

محجوب در ادامه گفت: ما از مسوولان انتظار بیشتری داریم. باشگاه ملوان گوشت قربانی شده است و زمانی که دست مسوولان بود آنطور بود و الان هم که بخش خصوصی ورود کرده است این وضعیت را به وجود می‌آورند. ۱۶ تیم لیگ برتری داریم، ۱۶۰ تیم که نیست. تیم‌های مثل ملوان که از شهر کوچک و فوتبالی می‌آیند چرا نباید زمین داشته باشد؟

محجوب در پاسخ به این سوال که چرا زمین تختی انزلی را بهسازی نمی‌کنند، گفت: ما این زمین را در تاریخ ۵/۵ تحویل گرفتیم. در حالی که پیش از این کرایه زمین ۳۰ میلیون بود به ما ۱۰۲ میلیون اجاره دادند. استادیومی که ۱۰ سال رنگ نخورده بود را رنگ زدیم و صندلی سکوها و جایگاه صدا و سیما را ترمیم کردیم. بیش از ۸۰ میلیون هم اینطور هزینه شد.

وی در ادامه ادعا کرد در صورتی که زمینی به آنها بدهند ظرف ۳ سال لوکس‌ترین استادیوم را برای ملوان خواهند ساخت: مگر ما تاکنون هر حرفی که زدیم انجام ندادیم؟ چرا فکر می‌کنید این یک ادعا است؟ اگر به ما زمین بدهند قول می‌دهم ظرف سه سال استادیومی لوکس برای ملوان بسازیم و به بهره برداری برسانیم. وقتی می‌گویند بخش خصوصی ورود می‌کند نباید سنگ‌اندازی شود. ما که از کسی پول نخواستیم و برای موفقیت ورزش و شادی هواداران و مردم انزلی هزینه هم کردیم.

محجوب در ادامه درباره شرایط مسیلوویچ گفت: ابزاری که در اختیار دارد کم است. در نیم فصل بازیکن مناسب در اختیار می‌گیریم و تا هفته ۱۷-۱۸ او باید عیار خود را نشان دهد. با کسی تعارف نداریم و پای آبروی ملوان و هواداران در میان است و اگر ببینیم او نمی‌تواند تصمیم دیگری می‌گیریم.

وی در پایان با اعلام اینکه سرمربی صرب حال حاضر تیمش با تجربه دیدار مقابل لیدز و حضور در لیگ قهرمانان اروپا مطمئنا توانایی تغییر روند ملوان را خواهد داشت، گفت: مسیلوویچ از علم و تجربه خوبی برخوردار است و تجربه و تخصص کار در تیم پایه‌ها و آکادمی را در اختیار دارد. مطمئن باشید با کسی تعارف نمی‌کنیم و نمی‌گذاریم کار به جای باریک برسد و البته به موفقیت ملوان در نیم فصل دوم با تغییراتی که در نظر داریم امیدواریم.