اختصاصی – به نظر می رسد سرمربی صرب ملوان از کیفیت بازیکنان سربازی که به ملوان پیوسته اند راضی نیست […]

اختصاصی – به نظر می رسد سرمربی صرب ملوان از کیفیت بازیکنان سربازی که به ملوان پیوسته اند راضی نیست .

 

به گزارش پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” ، شنیده ها حاکی از این است که استوان مویسیلوویچ سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی از کیفیت ۴ تن از بازیکنان سرباز تیم راضی نیست و قصد استفاده از آنها در رقابتها لیگ برتر را ندارد .

 

در حالی که افشین ، ماهینی ، مهرآزما ، سالاری پور ، کریمی و شرفی به عنوان بازیکن سرباز به ملوان پیوسته اند ، افشین و ماهینی با سابقه ی بازیهای ملی مورد تایید سرمربی هستند اما ۴ بازیکن دیگر که در چند وقتی است در تمرینات ملوان و بازیهای دوستانه شرکت کرده اند ، نتوانسته اند نظر مثبت سرمربی صرب ملوان را جلب نمایند و اینگونه به نظر می آید که این مربی از آنها در رقابتهای فصل جاری استفاده نکند و به باشگاه درخواست جذب بازیکنانی با سطح بالاتر را داده است . البته این شایعه امروز با عدم شرکت این ۴ بازیکن در بازی دوستانه مقابل جوانان در حالی که تمامی اعضای تیم حضور داشتند قوت گرفت . در مقابل باشگاه ملوان نیز به دنبال جذب ۳ بازیکن خارجی با سطح کیفی بالا می باشد .

 

لازم به ذکر است که این خبر بر اساس شنیده ها از منابع موثق بوده و هنوز هیچ مقام رسمی از باشگاه ملوان آن را تایید نکرده است .

 

منبع : ملوان کلاب.نت – www.MalavanClub.Net