به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی آرای خود را درباره تیم‌های متخلف لیگ […]

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی آرای خود را درباره تیم‌های متخلف لیگ برتری به شرح زیر اعلام کرد:

 

 

 

جریمه نقدی کامیابی‌نیا و کلانتری

دیدار دو تیم صبای قم و نفت تهران ۱۶ آبان‌ماه برگزار شد که در این بازی از سوی کمال کامیابی‌نیا، بازیکن تیم نفت تهران و ایوب کلانتری، بازیکن تیم صبای فم تخلفاتی صورت گرفت. برهمین اساس کمیته انضباطی  هر کدام را به درج در پرونده و پرداخت مبلغ ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد. همچنین تیم‌های صبای قم و نفت تهران به پرداخت ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند.

 

 

گل‌محمدی محروم شد، ملوان تهدید

یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم فوتبال ذوب‌‎آهن در جریان دیدار این تیم مقابل ملوان بندرانزلی که ۱۶ آبان‌ماه در انزلی برگزار شد تخلفاتی مبنی بر اعتراض و اهانت به داور مسابقه که منجر به اخراج وی شد، انجام داد. کمیته انضباطی نامبرده را به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم و مبلغ ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد. همچنین تیم ملوان انزلی به دلیل تخلفات تماشاگران مبلغ ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی شد و در صورت تکرار این تخلفات و طبق آیین‌نامه انضباطی محرومیت خانگی شامل این تیم خواهد شد.

 

 

جریمه نقدی پرسپولیس و عبدی

در جریان دیدار تیم‌های پرسپولیس و گسترش فولاد تبریز در چارچوب هفته چهاردهم لیگ برتر که هفته گذشته در ورزشگاه آزادی انجام شد، حسین عبدی، مربی تیم پرسپولیس به داور اعتراض کرد که به همین دلیل به مبلغ ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. تیم پرسپولیس نیز به دلیل تخلفات تماشاگران به ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

 

 

جریمه نقدی ادینهو و کرار جاسم

ادینهو، بازیکن تیم تراکتورسازی و کرار جاسم، بازیکن استقلال در جریان دیدار هفته گذشته این دو تیم تخلفاتی مبنی بر رفتار غیرورزشی صورت دادند. برهمین اساس کمیته انضباطی هر کدام را به درج در پرونده و مبلغ ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

 

 

جریمه باشگاه‌های سپاهان نفت مسجد سلیمان

دیدار دو تیم سپاهان اصفهان و نفت مسجد سلیمان از سری رقابت‌های لیگ برتر ۱۵ آبان برگزار شد. تیم سپاهان به دلیل داشتن پنج بازیکن اخطاری در این بازی مبلغ ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی شد. همچنین تیم نفت مسجد سلیمان به دلیل تخلفات تماشاگران نسبت به داور مسابقه مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال جریمه شد و در صورت تکرار این تخلفات و طبق آیین‌نامه انضباطی محرومیت خانگی شامل این تیم خواهد شد.

 

 

احضار مدیرعامل باشگاه نفت به کمیته انضباطی

مدیرعامل باشگاه نفت تهران به دلیل در اختیار قرار ندادن بازیکنان این تیم در اردوی تدارکاتی تیم امید در قطر روز یکشنبه دوم آذرماه به کمیته انضباطی دعوت شد.