با توجه به برگزاری اردوی آماده‌سازی تیم‌های ملی بزرگسالان، امید و انجام دیدار تدارکاتی با تیم ملی کره‌جنوبی در تاریخ […]

با توجه به برگزاری اردوی آماده‌سازی تیم‌های ملی بزرگسالان، امید و انجام دیدار تدارکاتی با تیم ملی کره‌جنوبی در تاریخ ۲۷ آبان و انجام رقابت‌های حذفی تغییرات برنامه هفته پانزدهم، شانزدهم و هفدهم لیگ برتر فوتبال اعلام شد.

به گزارش ایسنا، کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران برنامه جدید هفته پانزدهم، شانزدهم و هفدهم لیگ برتر به شرح زیر اعلام کرد:


هفته پانزدهم – گرامیداشت مقام بسیجیان سلحشور و بزرگداشت شهدای ورزشکار

پنجشنبه ۲۹ آبان ۹۳

نفت مسجدسلیمان – ملوان – شهید بهنام محمدی – مسجدسلیمان – ساعت ۱۵

جمعه ۳۰ آبان ۹۳

سایپا – فولاد مبارکه سپاهان – انقلاب کرج – ساعت ۱۵

پیکان – استقلال خوزستان – دستگردی تهران – ساعت ۱۵

نفت تهران – تراکتورسازی – تختی تهران – ساعت ۱۵

شنبه اول آذر ۹۳

فولاد خوزستان – صبای قم – غدیر اهواز – ۱۵

ذوب‌آهن – پدیده خراسان – فولادشهر اصفهان – ساعت ۱۵

یکشنبه ۲ آذر ۹۳

گسترش فولاد – راه‌آهن – اختصاصی گسترش تبریز – ساعت ۱۴

استقلال تهران – پرسپولیس – آزادی تهران – ساعت ۱۸

 

هفته شانزدهم – بزرگداشت روز جهانی معلولان

دوشنبه ۱۰ آذر ۹۳

نفت تهران – پرسپولیس – ورزشگاه تختی تهران – ۱۴:۳۰

استقلال تهران – راه‌آهن – ورزشگاه آزادی – ساعت ۱۸

ذوب‌آهن – صبای قم – ساعت ۱۵ – فولاد شهر اصفهان

سه‌شنبه یازدهم آذر ۹۳

فولاد خوزستان – تراکتورسازی – ساعت ۱۵ – غدیر اهواز

ملوان – پدیده خراسان – ساعت ۱۴:۳۰ – تختی انزلی

پنجشنبه ۱۳ آذر ۹۳

نفت مسجدسلیمان – سایپا – ساعت ۱۵ – ورزشگاه بهنام محمدی مسجدسلیمان

گسترش فولاد -استقلال خوزستان-ساعت ۱۴-اختصاصی گسترش تبریز

پیکان-فولاد مبارکه سپاهان-ساعت ۱۵-شهید دستگردی تهران

 

با توجه به برگزاری مسابقات مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی امکان تغییر در مسابقات هفته شانزدهم در خصوص تیمهای حاضر در جام حذفی وجود دارد.

 

هفته هفدهم-گرامیداشت شهادت آیت اله دستغیب

چهارشنبه ۱۹ آذر ۹۳

سایپا-پیکان-ساعت ۱۵-انقلاب کرج

فولاد مبارکه سپاهان-گسترش فولاد –ساعت ۱۵-فولاد شهر اصفهان

صبای قم-ملوان –ساعت ۱۵-یادگار امام قم

پنجشنبه ۲۰ آذر

استقلال خوزستان-استقلال تهران-ساعت ۱۷:۴۰-غدیر اهواز

تراکتورسازی –ذوب آهن-ساعت ۱۵-یادگار امام تبریز

راه آهن-نفت تهران-ساعت ۱۵-تختی تهران

پیروزی-فولاد خوزستان-ساعت ۱۵-آزادی تهران

پدیده مشهد-نفت مسجد سلیمان-ساعت ۱۵-ثامن مشهد