به تازگی یکی از سایت های خبری ، تحلیلی مصاحبه ای را از قول محمد رضا بدیعی فر رئیس شورای […]

به تازگی یکی از سایت های خبری ، تحلیلی مصاحبه ای را از قول محمد رضا بدیعی فر رئیس شورای اسلامی شهر انزلی و عضو هیات مدیره ملوان آورده است که متاسفانه صداقت خبری در آن دیده نمی شود و همین مسئله حق پیگیری قانونی این تحریف خبری را برای باشگاه ملوان ایجاد کرده است ، کاری که قرار است ملوانان از فردا پیگیر قانونی آن از طریق مراجع ذیصلاح باشند .

محمد رضا بدیعی فر در مصاحبه ای که با آن سایت خبری و تحلیلی داشته ، صراحتا عنوان نموده که سیروس محجوب به هیچ عنوان قصد فروش سهام خود و باشگاه را نداشته و همچنان بدون چشمداشت با قدرت به کارش در این تیم ادامه خواهد داد .

 

بدیعی فر همچنان در پاسخ خبرنگار آن سایت ، ضمن حمایت همه جانبه از ادامه کار سیروس محجوب در باشگاه ملوان می گوید که هیچ اتفاقی در خصوص مالکیت باشگاه نیفتاده و قرار هم نیست که بیفتد ، اما خبر به گونه ای تنظیم شده که شائبه های بسیاری را در ذهن خواننده ایجاد می کند .

 

تنظیم کننده خبر با عجله بسیار بدیعی فر را رئیس شورای اسلامی شهر تهران خوانده ، در حالیکه الان سالهاست که آقای جمران ریاست شورای اسلامی شهر تهران را عهده دار هستند که این مسئله قابل تعمق می باشد .

 

همچنین سایت دیگری به دروغ خبر از جدایی قریب الوقوع مازیار زارع از جمع ملوانان را داده ، که این خبر هم از بیخ و بن تکذیب می شود ، چرا که ملوان در ادامه راه بزرگی خود به مازیار زارع کاپیتان خود احتیاج بسیار دارد.

 

این خبر و خبرهای این چنینی دیگر متاسفانه در روزهایی مطرح می شود که ملوان بیش از هر زمان دیگری به آرامش نیاز دارد و ملوانان این حق را برای خود قائلند که بابت تحریف خبری در این ۲ سایت از طریق مراجع قانونی پیگیر حق مسلم خود باشند.

 

همچنین روابط عمومی باشگاه ملوان صراحتا اعلام می دارد این آمادگی را دارد که در هر ساعت از شبانه روز اخبار صحیح و درست را در اختیار رسانه ها قرار دهد ، تا خدای ناکرده دیگر مردم بعضا شاهد تحریف خبری به شکل های این چنینی نباشند .

 

منبع : سایت رسمی باشگاه ملوان بندر انزلی