رئیس هیأت‌مدیره باشگاه ملوان گفت: جلسه دو ساعته با مازیار زارع داشتیم و او مامور شد تا وفاق و همدلی […]

رئیس هیأت‌مدیره باشگاه ملوان گفت: جلسه دو ساعته با مازیار زارع داشتیم و او مامور شد تا وفاق و همدلی را در تیم گسترش دهد.

 

 

رضا الماسی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس اظهار داشت: ما از نتایج تیم ملوان در نیم‌فصل اول اصلا رضایت نداریم و نتایج به هیچ عنوان مورد قبول هیأت‌مدیره باشگاه نیست اما به هواداران قول می‌دهیم در نیم‌فصل دوم این تیم پوست‌اندازی کند و با حضور بازیکنان بزرگ و مطرحی چون حسین ماهینی، آرش افشین و دو سه بازیکن ایرانی و خارجی دیگر نتایج مطلوب گیریم.

 

وی در مورد درگیری مازیار زارع با نصرت ‌ایراندوست در روز گذشته گفت: این مسائل شخصی است و هیچ ارتباطی با باشگاه ملوان پیدا نمی‌کند. تمام فکر و ذکر ما این است که باشگاه آرامش داشته باشد تا بتواند نتایج مورد‌نظر هواداران را بگیرد و از همه اهالی باشگاه ملوان و همچنین هواداران و دوستداران ملوان می‌خواهم که به ایجاد آرامش در این تیم کمک کنند.

 

الماسی تصریح کرد: امروز جلسه‌ای دو ساعته با مازیار زارع کاپیتان تیم داشتیم و او مامور شد که وفاق و همدلی را در تیم گسترش دهد و با ایجاد جوی صمیمی و دوستانه به تیم ملوان برای رسیدن به اهدافش کمک بیشتری کند.

 

الماسی در مورد وضعیت ایراندوست گفت: ایراندوست همچنان به عنوان مدیر فنی کارش را انجام می‌دهد و آن اتفاقات روز گذشته همانطور که گفتم ارتباطی به باشگاه پیدا نمی‌کند.