مدافع جدید ملوان گفت: وقتی انگیزه بازیکنان ملوان را دیدم، باورم نمی شد که این تیم در قعر جدول حضور […]

مدافع جدید ملوان گفت: وقتی انگیزه بازیکنان ملوان را دیدم، باورم نمی شد که این تیم در قعر جدول حضور دارد.

حسین ماهینی در گفت و گو با خبرنگار کاپ در رابطه با حضورش در تمرینات ملوان اظهار داشت: وسایلم را جمع کردم و به انزلی آمدم. امروز در تمرینات تیم هم شرکت کردم و امیدوارم که بتوانم به تیم جدیدم کمک کنم. ملوان تیم جوانی است و بازیکنان خوبی دارد اما متاسفانه در ابتدای فصل ضعیف کار کرده و بازیکنان این تیم به خاطر فشاری که رویشان وجود دارد، نمی توانند خوب کار کنند. به تمرین که رفتم و کیفیت و انگیزه بازیکنان را دیدم، باور نمی کردم که این تیم انتهای جدول باشد. البته امیدوارم در نیم فصل دوم شرایط این تیم با ورود یکسری بازیکن جدید بهتر شود و از قعر جدول جدا شود.

وی در خصوص عدم دعوتش به تیم ملی پس از مدتها تصریح کرد: دعوت نشدنم به تیم ملی در این برهه کاملا طبیعی است و خودم انتظارش را داشتم. ۲ ماه است که برای هیچ تیمی بازی نکردم و قطعا کادرفنی بازیکنی را که به میدان نرفته، دعوت نمی کند. البته مشکلی وجود ندارد زیرا با بازیهایی که برای ملوان در نیم فصل دوم انجام می دهم، به تیم ملی برمی گردم و انشاالله برای جام ملتهای آسیا در ترکیب تیم ملی حضور دارم.

مدافع ملوان همچنین ادامه داد: با مسئولان فدراسیون و کادرفنی تیم ملی که صحبت کردم، به من اعلام کردند در این اردو به دلیل بازی نکردن نمی توانند دعوتم کنند. خدا را شکر که بعد از این همه بلاتکلیفی وضعیتم مشخص شد و می توانم بازهم بدون هیچ مشکلی بازی کنم.

وی در پایان به اشاره به وضعیت پرسپولیس گفت: از بازیکنان زیاد خبری ندارم و فقط از بیرون بازیها را می بینم و حرص می خورم. نمی دانم چرا اینقدر حاشیه های پرسپولیس زیاد است و امیدوارم که در آستانه دربی تیم به آرامش برسد. تنها کاری که در شرایط فعلی از دستم بر می آید، این است که برای پرسپولیس در دربی دعا کنم. البته وضعیت دربی از سایر بازیها جداست و اینطور نیست که پرسپولیس شانس کمتری در این بازی داشته باشد.

 

منبع : کاپ