ملوان در هفته چهاردهم لیگ برتر در ورزشگاه تختی انزلی میزبان ذوب‌آهن بود که با نتیجه ی ۳ بر یک […]

ملوان در هفته چهاردهم لیگ برتر در ورزشگاه تختی انزلی میزبان ذوب‌آهن بود که با نتیجه ی ۳ بر یک از مهمانش شکست خورد.

 

 

 

به گزارش “ورزش سه”، ملوان در حالی در هفته چهاردهم لیگ برتر میزبان شاگردان یحیی گل‌محمدی بود که با توجه به شرایط این تیم در جدول رده‌بندی استقبال تماشاگران از این بازی کمتر از حد تصور به نظر می‌رسد اما با توجه به تغییر و تحولاتی که روی نیمکت تیم به وجود آمد و حضور میسیلوویچ به جای ایراندوست هواداران این تیم را هم آرام کرده است.

 

حدود ۴ هزار طرفدار ملوانی با حضور در استادیوم به تشویق سپیدپوشان ملوانی پرداختند.

 

قاسم دهنوی در اعتراض به اعلام پنالتی مشکوک برای ملوانی ها ثانیه هایی مانع از زدن این ضربه توسط رافخایی شد که این کار او با کارت زرد داور همراه بود.

 

هافبک دفاعی ذوب آهن بعد از اعلام این پنالتی با قرار گرفتن جلوی توپ، مانع ضربه زدن جلال رافخایی شد که داور با کارت زرد او را جریمه کرد.

 

کارت زردی که بازیکن سابق تراکتورسازی و پرسپولیس دریافت کرد باعث شد که او عصبانی تر شود و حتی وساطت حدادی فر هم نمی توانست او را آرام کند و نزدیک بود درگیری کوچکی هم بین این دو همبازی شکل بگیرد.

 

سرمربی ذوب آهن که بدشانسی عجیبی در اخراج از کنار زمین دارد، در دیدار امروز تیمش مقابل ملوان هم بعد از اعتراض به عملکرد داور دیدار پس از اعلام پنالتی از کنار زمین اخراج شد.

 

سرمربی سابق پرسپولیس که در زمان حضور در این تیم هم دو بار از کنار زمین اخراج شده بود این بار هم پس از اعتراض به پنالتی اعلام شده توسط بابک وسیله بر از کنار زمین اخراج شد.

یحیی گل محمدی پس از اخراج، روی سکوها رفت و در جمع تماشاگران ملوان بازی تیمش را نظاره کرد.

 

ملوان در دیداری حساس مقابل شاگردان یحیی گل محمدی با نتیجه سنگین شکست خورد تا هواداران این تیم به شدت علیه سیروس محجوب، مالک این باشگاه شعار دهند و خواستار سپردن مسوولیت خود به فرد دیگری شدند.

 

انزلی چی ها با سر دادن شعار حیا کن و رها کن از مالک باشگاه خواستند از سمت خود در این تیم برکنار شود.